29 Лютого 2016

Все, що потрібно знати про штори плісе

Все більше українців обирають штори плісе для своїх будинків і квартир. А як же інакше, адже це відмінний варіант, як по ціні, так і по вартості.  Однак цю стильну новинку інтер’єру оцінили ще не всі. Отже, чим же такі гарні штори плісе і кому вони підходять?

Що таке штори плісе?

Штори плісе – це особливий вид жалюзів. Називаються вони так тому, що зроблені з плісированої тканини, зібраної в щільні складки. Таким чином, штори плісе чудово доповнюють інтер’єр, прекрасно захищаючи від яскравого світла і променів палючого сонця. Кріпляться такі штори по-різному – і це ще один їх незаперечний плюс. Завдяки наявності кронштейнів особливої ​​структури, такі штори легко закріпити як на стіні, так і на стелі. Штори плісе є ідеальним варіантом для вікон нестандартної форми, а також для нестандартних приміщень. Вперше штори плісе з’явилися в Німеччині, що не дивно, адже в шторах цілком ясно відображена вся практичність цього народу. Зараз вони стають популярними і в нашій країні, покупці цінують їх за якість і універсальність.

Купити такі штори не так вже й просто. Далеко не всі салони і магазини мають штори плісе в асортименті. У нас Ви знайдете штори плісе найрізноманітніших забарвлень і фактур. Можливо, такі штори – саме те, що Ви шукали.

Кому підійдуть штори плісе?

В першу чергу штори плісе підійдуть для оформлення нестандартних вікон. Ви живете в розкішній квартирі з арками і еркерами? Так, така обстановка виглядає багатообіцяючою, але «обіцяє» вона найчастіше величезну кількість проблем при спробах прикрасить всю цю пишність шторами. В такому випадку штори плісе стануть для Вас просто порятунком. Вільно звисаючи штори плісе не тільки відмінно завісять отвір нестандартної форми, але і створять атмосферу затишку і тепла в кімнаті.

Такий вид штор ідеально підходить і для оформлення мансардних вікон. Якщо Ваш кабінет або спальня знаходяться під самим дахом, то вікна його напевно є незвичайними, та ще й розташовуються під кутом. Врятувати таке приміщення від надмірної кількості сонячного світла можуть тільки штори плісе. Це не просто штори, а справжні сонцезахисні системи, які створять в приміщенні комфорт і зроблять його неймовірно красивим.

Однак, не думайте, що штори плісе погано виглядатимуть на звичайному вікні стандартної прямокутної форми. Якраз навпаки – вони ідеально підійдуть і для нього. Вибирайте для спальнівітальні або робочого кабінету штори плісе. Це не тільки елемент декору, але і надійний захист від сонця.

Штори плісе підходять для будь-яких приміщень, вони будуть відмінно виглядати як вдома, так і в офісі. Це довговічний виріб, так що, витративши час і сили на покупку даних штор один раз, Ви надовго забезпечите себе відмінною системою захисту від сонячного світла. Головне правильно підібрати штори і надійно закріпити їх.

До речі, штори плісе можуть мати різну систему управління. Вам вирішувати, будуть вони відкриватися і закриватися за допомогою шнурка, пелюсток на карнизі або ланцюжка. За рахунок величезної кількості невеликих складок, штори плісе органічно виглядають на будь-якому вікні. Покупці, які встигли придбати і встановити подібні штори у себе вдома, давно оцінили їх переваги. А що робити тим, хто давно мріє придбати такі штори але сумнівається? Таким покупцям варто обговорити своє рішення з фахівцем. У нас в салоні Ви обов’язково отримаєте пораду, чи потрібні Вам штори плісе або варто вибрати щось інше у Вашому випадку. Однак пам’ятайте, що необхідно іноді пробувати щось нове для оформлення інтер’єру, адже вихід із зони комфорту – єдиний шлях до успіху!

left