БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Штори

Плісе

Плісе Плісе Плісе Плісе Плісе Плісе

Що таке штори плісе та чим вони відрізняються?

Штори плісе – одна з найбільш вдалих сучасних альтернатив класичних фіранок, а також – вертикальних і горизонтальних жалюзі. Затишні і привабливі, вони витончено доповнюють інтер'єр практично в будь-якому стилі, від класики до модерну.

На відміну від різних видів жалюзі, в шторах плісе замість ламелей – тканина в складках. Саме така особливість робить їх абсолютно оригінальними і незвичайними.

Штори плісе незамінні для вікон з нестандартною формою, на зразок трапеції або складних багатокутників. Вони підходять для мансардних вікон або засклених дахів. Така конструкція дозволяє легко і просто регулювати сонячний потік і втілювати в життя самі нестандартні дизайнерські рішення.

Замовлення штор плісе: переваги та особливості

Популярність можливості вигідно замовити штори плісе обумовлена ​​їх численними перевагами:

  • Сучасний дизайн, який ніколи не виходить з моди. Цікаве оформлення вигідно виділяє такі штори на тлі як класичних, так і рулонних.
  • Різноманітність монтажу. Встановити такі штори можна на квадратні, прямокутні, арочні і будь-які інші вікна, зі свердлінням рами і без, з різними типами карнизів і кріплень.
  • Компактність і економія простору. Такі штори практично не займають місця, не створюють додатковий об’єм, можуть бути практично непомітними при максимальній ефективності.
  • Захист від сонячного світла. Залежно від обраного матеріалу, можна підібрати як майже прозорі, так і світлонепроникні штори.
  • Практичність і невибагливість. Такі штори прості і невибагливі, за ними легко стежити і чистити.
  • Управління. Управляти конструкцією максимально просто, а серед сучасних моделей поширені і автоматичні системи на дистанційному пульті.
  • Економія. Штори плісе – це не тільки економія простору, але ще і економія тканини та грошей на придбання.

Штори плісе – одна з рідкісних систем, встановити яку можна практично завжди, скрізь і в будь-яких умовах, незалежно від геометрії чи конфігурації.

Як правильно обрати та купити штори плісе?

Для пошиття штор плісе використовуються різні тканини, які здатні утримувати форму. В ідеалі, вони також стійкі до ультрафіолету, відштовхують пил, роками зберігають первинний вигляд.

Цікаве рішення – система «день і ніч», яка складається з полотен різного ступеня світлопрозорості. Їх можна варіювати, в залежності від необхідності. Також може використовуватися тканину з підкладкою. Матеріали відрізняються забарвленням, фактурою, складом.

Також варто звернути увагу на спосіб управління. Найчастіше воно ручне або мотузкове. Мотузковий спосіб властивий звичним жалюзі, а ручне управління краще підходить для складних віконних конструкцій.

Для квартир, будинків або офісів можна вибрати однотонні тканини, всілякі орнаменти або малюнки, різноманітні фактури, напівпрозорі, світлонепроникні або світловідбиваючі тканини. Спеціальне просочення покращує експлуатаційні характеристики і продовжує термін служби.

Щоб купити штори в м. Львів, в тому числі плісе, звертайтеся за допомогою до нашого інтер'єр-салон «Жаккард». У нас – великий асортимент виключно якісної, стильного і практичного продукції. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг, від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.