БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Штори

Штори, гардини та їх асортимент у Львові

Штори, гардини, тюлі та ламбрекени представлені сьогодні у величезній різноманітності. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, механізмом використання та іншими особливостями, дозволяючи підшукати ідеальний варіант під конкретну задачу.

Ось лише деякі з популярних видів:

 - Французькі. Штори з підйомної конструкцією, завжди призібрані по всій довжині. Складки утворюють вертикальні фестони.

 - Римські. Рівні полотна тканини утворюють горизонтальні складки при підйомі.

 - Австрійські. Фестонні штори збираються горизонтальними складками за допомогою шнурів. У розправленому стані являють собою пряме полотно.

 - Японські. Екранні штори, що представляють собою кілька рівних прямокутних полотен. Не складаються, а переміщаються по багатошаровому карнизу.

 - Плісе. Пошиті з плісованої тканини і підходять для нестандартних вікон, складних форм і конфігурацій.

 - Рулонні. Тканинне полотно намотується на вал і фіксується в бажаному положенні.

 - На люверсах. В основному класичні штори з зручними кільцями у верхній частині. Саме в них протягується карниз. Саме полотно збирається м'якими, але виразними складками.

Також можна підібрати тюль, штори та гардини на нестандартні вікна і безліч інших цікавих рішень для оформлення інтер'єру кімнати.

Як правильно обрати ламбрекени на вікна?

Ще одна поширена тенденція, яка корінням заглиблюється у традиційну класику – ламбрекени на вікна.

Сам ламбрекен являє собою декоративне горизонтальне драпірування. Він розміщується поверх штор або безпосередньо на карниз. Форма – жорстка або хвиляста, з воланами і складками. Як декор часто використовуються китиці, фігурні вирізи, додаткове оздоблення.

Залежно від довжини, форми, кольору і фактури ламбрекени дозволяють істотно змінити сприйняття приміщення, візуально відрегулювати висоту стелі або вікна, створити завершений і гармонійний образ. За рахунок різноманітності варіантів вони вже давно використовуються за межами виключно класичних стилів.

З ламбрекенами поєднуються штори, тюлі та гардини з різних матеріалів і різної конфігурації. У моді також багатошарові рішення з використанням декількох відтінків, фактур і щільності.

Штори та гардини: особливості вибору

Тільки правильно підібрані штори та гардини допоможуть підкреслити вишуканість, елегантність інтер'єру. При цьому необхідно відштовхуватися від різних особливостей. В першу чергу, це конфігурація, розміри і форма приміщення. У другу – форма, розмір і розташування вікна.

Для спалень краще підійдуть щільні штори, що добре захищають від сонячного світла, для кухонь – максимально практичні і невибагливі, для вітальні – ті, що візуально збільшують простір, наповнюють його легкістю і свіжістю. Різноманітність матеріалів та фактур дозволяє підібрати різні тканини і поєднувати їх між собою.

Штори повинні гарно гармоніювати з інтер'єром, вписуючись в нього забарвленням, формою і стилем. Краще, якщо вони будуть простими і невибагливими у догляді. Сучасні матеріали не накопичують запахи, пил і бруд.

Купити штори, гардини і тюль в м. Львів можна в нашому інтер'єр-салоні «Жаккард». Ми пропонуємо тільки наймодніші, якісні та актуальні варіанти, а заодно – необхідні аксесуари і текстильний декор для дому.