Інтер’єр

Шеббі-шик

У перекладі з англійської мови назва цього стилю означає «потертий шик». Ефект штучного старіння і пошарпаності притаманний всім елементам обробки й декору. Кімната в стилі шеббі-шик справляє враження богемної розкоші з нальотом минулого часу. Основне завдання штор у цьому стилі – підкреслити поважність і аристократичність інтер’єру. Вітається багатство тканин, вишукані аксесуари, об’ємність і велика кількість каскадних складок.

Щоб купити штори у стилі Шеббі-шик в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі шеббі-шик: особливості стилю

Штори в стилі шеббі-шик не повинні бути яскравими і помітними. Перевага віддається пастельним тонам: світло-бежевому, ніжно-блакитного, перловому, ніжно-рожевому, молочному. Кольори і відтінки цього стилю здаються вицвілими, потьмянілими. Штори можуть бути однотонними або з використанням двох-трьох відтінків. Можна використовувати принти, але вони не повинні бути занадто яскравими й помітними. Найкращим вибором буде рослинний орнамент. Якщо Вам здається, що стиль шеббі-шик може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в стилі шеббі-шик, повинні відповідати таким вимогам:

Вибирайте натуральні та вишукані матеріали: холодний атлас, шовк, прозорий льон. Синтетика і простота у цьому стилі не заохочуються.

 

Зовнішній вигляд штор формується поєднанням пастельних тонів для основи й більш яскравих барв для акцентів. 

 

Відмінною рисою стилю шеббі-шик від інших є нашарування матеріалів, використання деталей переднього і заднього плану. Тому з’єднання об’ємних драпірованих штор з прозорими фіранками різної довжини буде дуже доречним. 

 

Цей стиль дозволяє поєднувати текстиль різноманітного крою з прямим тюлем. Складні форми – це чудова риса шеббі-шику.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

back_shape
front_shape
stroke
left