Інтер’єр

Скандинавський

Штори в скандинавському стилі мають простоту і лаконічністю крою, їм також властива перевага світлих тонів. Найголовніша тенденція – простота і комфорт, тому основні завдання штор в цьому стилі – функціональність і практичність. Саме штори в скандинавському стилі стануть витонченим елементом декору, який завдяки своїй простоті та елегантності легко впишеться в абсолютно будь-який інтер’єр.

Щоб купити штори в скандинавському стилі в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори в скандинавському стилі: особливості стилю

Матеріал для таких штор має бути натуральним, тому найчастіше обирають льон і бавовна. Ці тканини роблять штори легкими і здатними пропускати частину сонячного світла, створюючи ефект теплого, м’якого, розсіяного денного світла. Якщо Вам здається, що скандинавський стиль може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Додаткові декоративні елементи на шторах цього стилю зазвичай не використовуються. Відсутність ламбрекенів, рюшів, мережива, бахроми роблять штори простими, ніжними, але водночас дуже стильними й сучасними.

 

Штори у скандинавському стилі:

 

  • довгі, практично в підлогу, тканини;
  • прості карнизи;
  • спокійні, приємні для ока кольори.

 

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left