Інтер’єр

Прованс

Прованс – стиль французьких провінцій, який втілює сільську простоту разом з класичною розкішшю. Цей стиль дуже теплий і домашній, але вимагає чимало зусиль для свого створення – все повинно бути продумано до дрібниць. Зокрема, декор вікна: штори в цьому стилі грають дуже важливу роль. Але кінцевий результат вартий зусиль – просторий, світлий, естетичний дизайн, що оспівує середземноморську красу морів, лугів і лісів.

Щоб купити штори у стилі прованс  в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі прованс: особливості стилю

Штори в прованському стилі – це, звичайно ж, світлі тканини. Переважно тканина з квітковим принтом. Тому найчастіше штори з квітковим візерунком вішають на білому тлі. Квіти можуть бути як дрібними, так і великими – дрібні виглядають мило і просто, великі – більше ошатно. Якщо Вам здається, що стиль прованс може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард“. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для вас.

 

Штори, виконані в стилі прованс, повинні відповідати таким вимогам:

 

Такі штори характеризуються простотою крою, великою кількістю бантиків, рюш і китиць. 

 

Тканина повинна викликати відчуття невагомості.

Тканина повинна викликати відчуття невагомості.

 

Перевага кольору: білий, ніжний жовтий, м’ятний, світло-блакитний, бірюзовий, бежевий.

 

Стиль передбачає хоч і простоту, але бездоганний смак. Тому потрібно уважно поставитися до сполучення і не переборщити із фіранками та шторами.

 

Обов’язкове використання натуральних матеріалів і текстур.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left