Інтер’єр

Модерн

Ті, хто очікують побачити стиль, який буде кардинально відрізняється від інших видів штор, напевно будуть розчаровані. В оформленні вікна у стилі модерн, як правило,  використовуються звичні всім римські, рулонні чи штори-плісе. Весь секрет у подачі й способі оформлення, який має свої особливості. Саме це чітко виділяє модерн на тлі інших стилів.

Щоб купити штори у стилі модерн в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі модерн: особливості стилю

Акцентом цього стилю є асиметрія ліній. «Творчий безлад»  у вигляді таких штор насправді строго продуманий і виглядає дуже витончено. Вільно хвилі прямокутних штор, що спадають, збираються за допомогою підхвата, нагорі кріпиться інша частина тканини, асиметрично підібрана, створюючи враження недбало накинутого шматка полотна. Якщо Вам здається, що стиль модерн може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас

 

Інша відмінна риса цього стилю – вигнуті лінії, що повторюються в формі малюнка тканини й самої штори.

Штори, виконані в стилі модерн, повинні відповідати таким вимогам:

 

Довільне розташування тканини, підв’язка штор на різних рівнях, несиметричність драпірування, вільні хвилі на тканині.

 

У цьому стилі повинні бути присутніми як мінімум два види матеріалів тканини, що створить багатошаровість. 

 

Для штор в стилі модерн обов’язкова умова – відсутність контрасту в кольорах (білий, сірий, коричневий, шоколадний). Навіть якщо штори яскравих відтінків, вони обов’язково повинні виглядати між собою гармонійно. 

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left