Інтер’єр

Мінімалізм

Завдяки втомі від пафосу, помпезності та великої кількості декору відбулася нова хвиля популярності мінімалізму в дизайні. Строгість, лаконічність, функціональність і вільний простір, який вони дають, – саме цього зараз так не вистачає сучасному жителю великого міста. У створенні мінімалістичного інтер’єру одну з головних ролей відіграє велика кількість світла, тому дизайну штор приділяється так багато уваги.

Щоб купити штори у мінімалістичному стилі в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі мінімалізм: особливості стилю

Дизайн штор в стилі мінімалізм не допускає яскравих і голосних аксесуарів, пишних драпіровок, китиць або бахроми. Строгість і стриманість стилю цілком передається й шторам. Варто використовувати і максимально прості карнизи. Для цього стилю підійде звичайна дерев’яна планка або непомітний алюмінієвий профіль. Якщо Вам здається, що мінімалістичний стиль може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в мінімалістичному стилі, повинні відповідати таким вимогам:

 

Найкращим вибором вважаються рулонні, японські й римські штори. Досить часто обирають вертикальні або горизонтальні жалюзі. Їх скромність і невибагливість цілком відповідають атмосфері цього стилю. 

Штори повинні бути продовженням стіни, практично зливаючись з нею. У цьому вони досить схожі зі стилем хай-тек, однак у цьому варіанті шторам властива набагато більша м’якість.

 

Обмежень у виборі тканини досить мало, винятком будуть важкі й дорогі тканини, наприклад, оксамит або велюру, які більш доречні в класичному стилі або модерні.

 

Не варто забувати про розбавлення відтінків. Класичний варіант – поєднання чорного з білим, молочний і попелястий кольори, сірі відтінки – це також варіант, який буде чудовим доповненням стилю кімнати.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

back_shape
front_shape
stroke
left