Інтер’єр

Лофт

Стиль лофт є одним із найпопулярніших в наш час. Шик і сучасність з’єдналися в один стиль. Лофт є індустріально-урбаністичним стилем, тому штори повинні бути абсолютно унікальними. Такого розмаїття, як в інших стилях тут не немає, однак з огляду на всі нюанси все ж є варіанти, з яких можна вибирати свої штор.

Щоб купити штори у стилі Лофт  в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі лофт: особливості стилю

По-перше, вікна необхідно максимально «оголити». Такий хід дозволяє подарувати приміщенню просторий світлий і злегка необжитий вигляд. Для цих цілей відмінно підходять горизонтальні пластикові або металеві жалюзі. Якщо Ви все ж хочете додати трохи затишку кімнаті, використовуючи в оформленні вікна тканину, краще зупинити свій вибір на римських шторах. З підйомним механізмом вони економлять місце. Якщо Вам здається, що стиль Лофт може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в стилі Лофт, повинні відповідати таким вимогам:

Повністю заперечує використання дрібних деталей, як бахрома, китиці й рюші. Цей стиль не терпить неприхованої розкоші.

 

Обирайте пастельні тони, щоб штори були фоном і не привертали багато уваги.  Світлий хакі або холодний бежевий – часті гості в інтер’єрі цієї стилістики. Вони не виділяються із загального композиційного рішення, водночас створюють натяк на екологічну нотку в інтер’єрі.

 

Вибираючи кухонні штори у стилі лофт, потрібно думати не тільки про стиль концепції, але і про функціональність, тому в кухні не варто вішати довгі штори.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left