Інтер’єр

Хай-тек

Організовуючи простір приміщення в дусі нових технологій, варто вибирати найсучасніші матеріали для декору приміщення. Хромований блиск і лаконічна колірна гамма тут властиві й шторам. Високотехнологічний інтер’єр надає перевагу практичним і стриманим деталям. Звичайні тканини, такі як віскоза, льон, сатин практично не використовуються у стилі хай-тек. Найкраще обирати новинки текстильного оздоблення.

Щоб купити штори у стилі Хай-тек в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі хай-тек: особливості стилю

Хай-тек – це царство скла і металу, прямих чітких ліній і повітряних форм, світла і простору, технологічності та інновацій. Якщо Вам здається, що стиль Хай-тек може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в стилі Хай-тек, повинні відповідати таким вимогам:

 

Штори в стилі хай-тек кардинально відрізняються від усіх інших. Їм притаманні чіткі обриси, прямі лінії та прямокутні форми.

Також повністю відсутні м’які вигини й складки, пишність та об’єму. Але притаманний мінімалізм у використанні аксесуарів і декоративних елементів, виключення – люверси та карнизи.

 

У стилі хай-тек використовують правильні геометричні форми не тільки у фасонах, але і у візерунках на шторах.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left