Інтер’єр

Етнічний

Для створення етнічного стилю використовуються предмети, матеріали та зображення, які властиві традиціям певної культури Інтер’єр в стилі етно воліють люди, які не можуть жити без подорожей. Вони з цікавістю вивчають культури різних народів і хотіли б оточити свій будинок яскравими, колоритними речами. Великим акцентом у приміщенні є штори в етнічному стилі, адже для них немає жодних обмежень за матеріалом, формою, кольором. Можна використовувати навіть найсміливіші ідеї, які в інших стилях не виглядали б гармонічно. 

Щоб купити штори в етнічному стилі в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори в етнічному стилі: особливості стилю

Головна умова використання штор з етнічними мотивами – їх поєднання із загальним інтер’єром простору. Якщо присутній стиль сафарі, то і вікна будуть прикрашені відповідним чином. Якщо Вам здається, що Етнічний стиль може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в етнічному стилі, повинні відповідати таким вимогам:

 

  • велика кольорова палітра для текстилю;
  • національні візерунки на тканині;
  • розміщення декору в етностилі.

 

Найкраще в інтер’єрі виглядатимуть подвійні штори в етнічному стилі. Вони приміщенню вишуканий вигляд. Їх можна прикрасити різними аплікаціями, принтами, вишивкою, мереживом, в залежності від обраного етнічного стилю. Один ряд краще оформити легкими, прозорими виробами. Другий – зі щільної тканини, що не пропускатиме світла.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left