Інтер’єр

Кантрі

Один з напрямків народного оздоблення приміщень – це стиль кантрі. Його відрізняє велика кількість декору з тканини. Акцент робиться саме на текстилі, тому він відіграє головну роль в створенні інтер’єру у стилі кантрі. Головне місце серед інших декоративних елементів відводиться шторам, адже саме вони формують образ кожної кімнати.

Щоб купити штори у стилі кантрі  в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі кантрі: особливості стилю

Сучасний стиль кантрі не вимагає цілковитого повторення усього сільського оздоблення, легкої стилізації буде досить. Потрібно постаратися зберегти відчуття простоти, ліричного настрою і близькості до природи. Але найважливіше – приділити максимум уваги текстилю. Якщо Вам здається, що стиль кантрі може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в стилі кантрі, повинні відповідати таким вимогам:

 

Найбільше характерними для кантрі вважаються чисті кольори заміського пейзажу: зеленої трави, ніжних волошок, сірих каменів, коричневих відтінків кори дерев і бірюзи річкового потоку.

 

Найкраще для тканинного оформлення штор підійде велика або дрібна клітка. Вони можуть бути прикрашені мереживом, що додасть простору легкості.

 

Під час вибору штор в стилі кантрі потрібно враховувати не тільки загальну стилістику кімнати, але і розмір вікон. Наприклад, якщо вікна вузькі, то штори потрібно підбирати світлих відтінків, щоб не втратити ще більше світла. А ось великі вікна, які характерні для дерев’яного будинку можна прикрасити щільними шторами пастельних тонів.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left