Інтер’єр

Класика

Класика завжди залишається понад часом. Саме тому мода змінюється, але традиційні моделі штор не втрачають своєї популярності й сьогодні. Все тому, що саме з їх допомогою інтер’єр можна зробити затишним, красивим і статусним. Окрім цього, одного разу обравши класичні штори – Ваша домівка завжди буде мати свій стиль і неповторну вишуканість. Навряд чи хтось буде сперечатися, що класичні штори – це завжди красиво, стильно і елегантно.

Щоб купити штори у класичному стилі  в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Класичні штори: особливості стилю

У класичному варіанті вікна оформляється розсувними шторами, а у верхній частині прикрашається  ламбрекеном. Штори збираються з боків за допомогою підхватів, які виконують не лише практичну, але і декоративну функцію. У традиційний комплект входить також тюль  з прозорої тонкої тканини. Якщо Вам здається, що класичний стиль може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

Штори, виконані в класичному стилі, повинні відповідати таким вимогам:

 

  • традиційність і ретельна продуманість дизайну;
  • гармонійне поєднання кольорів;
  • точні пропорції;
  • витонченість тканин;
  • наявність декоративних доповнень;

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left