Інтер’єр

Кафе

Для створення затишної атмосфери в кав’ярнях та бістро, а також для економії дорогої тканини, колись вікна у таких приміщеннях прикривали лише наполовину. Обрати цей стилістичний напрям для оформлення вікон варто, якщо у приміщенні необхідно створити атмосферу  усамітнення і водночас не перешкоджати проникненню всередину сонячного світла. Зазвичай їх використовують для інтер’єрів в стилі кантрі та прованс.

Щоб купити штори у стилі Кафе в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі кафе: особливості стилю

Хороший ансамбль зі шторами-кафе складуть практичні рулонні штори з нейтральним дизайном. Їх завдання не стільки прикрашати інтер’єр, скільки захищати кухню від сторонніх поглядів і яскравого сонячного світла. Якщо Вам здається, що стиль Кафе може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в стилі кафе, повинні відповідати таким вимогам:

 

Штори в стилі кафе шиють з легких, простих на вигляд тканин. Оксамит, велюр чи парча в цьому випадку будуть виглядати зовсім недоречно.  А ось ситець, тюль та інші напівпрозорі або більш щільні тканини чудове підійдуть для декорування вікна в стилі кафе.

 

Колір і малюнок слід підбирати відповідно до загального кольору інтер’єру кімнати. Оскільки цей стиль можна назвати стриманим і навіть певним чином аскетичним, вітаються тканини не дуже яскравих відтінків. Найкращим вибором будуть стандартні кольори, з простими принтами.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left