Інтер’єр

Бароко

Сьогодні багатьом подобається робити у своїх домівках справжні аристократичні помістя. Аристократичність інтер’єру досягається за допомогою помпезного стилю бароко. У цьому стилі складно “перестаратися”. Тут скоріше простіше недобрати, ніж перебрати. Велика кількість, акцентів, деталей, кольорів фактур і багатошаровість – все це притаманне і шторам у стилі бароко.

Щоб купити штори у стилі бароко в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Штори у стилі бароко: особливості стилю

Штори такого стилю створюються з елітних тканин, які ретельно підбираються одна до одної, комбінуючи з гардиною. Їх покриває дуже складний ламбрекен, що складається з безлічі переплетених компонентів, завдяки чому штора створює реальне відчуття повернення в 18 століття. Якщо Вам здається, що стиль бароко може викликати у Вас певні запитання, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”. Наш дизайнер  допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

 

Штори, виконані в стилі бароко, повинні відповідати таким вимогам:

Найпопулярніші тканини для пошиття штор у тилі бароко: натуральний шовк, сатин, дамаск і атлас. Якщо ви спробуєте замінити це на більш сучасні аналоги – штори виглядатимуть смішно.

 

У стилі бароко доречні тільки ті кольори, які були популярними у XIIIV столітті. Рубіновий, темно-зелений, сріблястий, золотистий, коричневий. Жодних помаранчевих, світло-бузкових і яскравих відтінків у цьому тилі штор. 

 

Штори в цьому стилі – завжди дуже важкі. Тому  треба ретельно обирати й карниз. Він повинен бути дуже міцний, з дерева або металу.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left