25 Липня 2016

Штори “Black out”. Недоліки і переваги

Штори “Black out” – популярний сучасний спосіб оформлення вікон, що дозволяє повністю запобігти проникненню в приміщення сонячних променів. Батьківщиною такої розробки вважається Фінляндія, вимушена боротися з проблемою облаштування комфортного сну під час білих ночей. Пізніше світлонепроникні штори поширилися по всьому світу.

До переваг штор “Black out” відносяться:

  • Практичність і універсальність. Вони можуть використовуватися практично всюди.
  • Максимальний захист від сонця. Він досягається за рахунок щільності полотна.
  • Довговічність і зносостійкість. Зовнішній вигляд зберігається під впливом ультрафіолету та при частих праннях.
  • Звукоізоляція. Щільна тканина добре поглинає сторонній шум.
  • Теплоізоляція. Це сприяє підтримці комфортного мікроклімату.
  • Вогнестійкість. Тканина плавиться, а не горить.
  • Гіпоалергенність. Такі штори можуть використовуватися навіть в дитячій кімнаті.

Деякі переваги штор “Black out” можуть стати їхніми недоліками, адже не всі люблять щільний текстиль на вікнах та не всі комфортно почувають себе в приміщенні з абсолютно непроникними шторами. Ще один мінус – порівняно висока вартість. В іншому використання такого рішення не завдає клопоту.

Різновиди та особливості штор “Black out”

Особливість штор “Black out” – тришарова структура, що забезпечує максимальну щільність і ефективність. Конструктивно вони складаються з шару акрилової піни, хімічних компонентів і тканинної основи. Перший шар – білий, для світловідбивання. Другий – щільний, для затримки сонячних променів, а третій – декоративний, для оформлення інтер’єру.

Штори можуть відрізнятися за рівнем світлозахисту, адже різні виробники дотримуються власних виробничих технологій. Для визначення цієї характеристики досить подивитися через тканину на світло. Також вони розрізняються по щільності. Для максимально ефективного результату використовуються додаткові підкладки та захисне ПВХ або металізоване напилення.

Умовно класифікують три основних різновиди штор “Black out”:

  • Традиційні. Щільні тришарові, вони практично не пропускають тепло і світло.
  • Полегшені. Складаються з двох шарів і можуть використовуватися в якості основи для інших декоративних штор.
  • Декоративні. Оригінальні моделі з різними фактурами для втілення цікавих дизайнерських проектів.

Як доглядати за шторами “Black out”?

Критерії вибору штор “Black out” стандартні. Це розмір, форма і розташування вікна, призначення та інтер’єр приміщення. За оформленням такі штори можуть бути одноколірними, кольоровими і з малюнком. Така різноманітність дозволяє підібрати оптимальний варіант під дизайн конкретного приміщення.

Універсальні штори підходять для будь-яких кімнат: віталень, спалень, дитячих, лоджій. Вони успішно застосовуються в бізнес-центрах, кінотеатрах, ресторанах, барах, клубах та інших громадських закладах, які потребують створення відповідної атмосфери.

Штори “Black out” не потребують складного догляду. Вони легко перуться, в процесі чого не сідають і не линяють. Досить проводити процедуру раз на півроку або рідше, адже полотно не поглинає запахи і пил, так що не вимагає постійного чищення. Різноманітність дизайнерських рішень тільки сприяє тому, що світлонепроникні штори утримують високі позиції в рейтингах популярності. Замовити такі штори у м. Львів можна у нас!

left