24 Листопада 2016

Шпалери від Nina Campbell – принти для будь-якої кімнати

Nina Campbell – один з найпопулярніших англійських дизайнерів. Свою творчу діяльність вона розпочала у віці дев’ятнадцяти років, на ті часи підробляючи помічником креативного директора текстильного концерну Colefax&Fowler, Джона Фаулера.

Набравшись досвіду, визначившись з цілями і розробивши власні ідеї, Ніна відкрила власну справу і твердо вирішила присвятити кар’єру розробці та виробництву текстильних матеріалів та шпалер. Вже незабаром після старту компанія отримує серйозне замовлення. Успішне декорування Cullen House в графстві Банффшір миттєво вивело фірму на новий рівень. Репутація одного з кращих виробників і постачальників надійно закріпилася за брендом.

Nina Campbell продовжує успішну співпрацю з компанією Colefax&Fowler. Поступово дизайнер виробляє власний унікальний стиль, який характеризується стриманістю, лаконічністю і оригінальними кольоровими рішеннями. Небанальний підхід привертав увагу замовників з різних сфер.

Важливий етап – ефективне та плідне співробітництво з іншим англійським брендом Osborne&Little. Саме воно також позитивно вплинуло на подальший розвиток марки.

Серії та колекції Nina Campbell

В асортименті продукції Nina Campbell – кілька стильних і яскравих колекцій шпалер, тканин, аксесуарів та декоративної фурнітури. Загальні тенденції, які об’єднують різні серії – веселий настрій, органічне переплетення романтизму та сучасності, оригінальні малюнки, особлива колористика і бездоганна якість.

Серед популярних серій – Braemar, Cathay, Coromandel, Lombardia, Montacute, Giverny, Fontibre, Paradiso, Perroquet, Sylvana, Rosslyn, Woodsford.

Щорічно виходять по дві колекції шпалер з супутніми дизайнерськими елементами і навіть запахами. Часто текстиль і аксесуари з однієї серії прикрашені єдиним візерунком. Правильне використання такої особливості дозволяє додатково розширити простір.

Переваги продукції Nina Campbell

Шпалери від Nina Campbell – це справжнє втілення бездоганного смаку з відмінною якістю. Саме такі шпалери можна назвати дійсно універсальними: вони впишуться в будь-яке приміщення і стануть відмінною основою для класичного або сучасного інтер’єру.

Всі моделі мають загальні тенденції і характерний стиль. Таким чином різні шпалери можна поєднувати між собою, створюючи оригінальні і незвичайні індивідуальні рішення. Купити шпалери та підібрати до них ідеальні, елітні штори на вікна можна в нашому інтер’єр-салоні “Жаккард”.

До шпалер можна легко підібрати і іншу брендову продукцію. Це елементи інтер’єру, текстиль, декор, різні дрібниці, які дозволяють сформувати цілісний і гармонійний образ кімнати.

Ще один незаперечний плюс – повна екологічність бренду. У складі – безпечна сировина, оброблена на інноваційному обладнанні. Такі шпалери довговічні, практичні, зносостійкі. Вони легко наклеюються і не доставляють клопоту при догляді. Навіть найбільш класичні моделі розробляються тільки за новітніми технологіями, так що сповна відповідають актуальним стандартам якості.

Сьогодні англійський бренд Nina Campbell впевнено надихає дизайнерів і декораторів по всьому світу, демонструючи їм лаконічну романтичну класику в самих незвичайних її проявах. Розкіш і простота на характерний британський манер не залишають байдужих. Стильний, респектабельний інтер’єр можна створити навіть без зайвих витрат.

left