Послуги

Оформлення вікна

Ви хочете оформити вікна Вашого житла або робочого приміщення, але не хочете витрачати на це свій дорогоцінний час? Візити до гіпермаркетів, щоб розібратися в тканинах та карнизах, щоб порівняти ціни різних виробників та визначити, які товари є якісними, а які – ні. Скільки це займе часу? Три години, п’ять, десять? Чи кілька днів? Та ще й не відомо, чи Ви будете стовідсотково задоволені декором Вашого вікна.Кожен має займатися своєю справою, і робити це добре. Отже, Ви спокійно можете повернутися до своєї роботи, а ми будемо виконувати свою – стильно декорувати Ваше вікно.

Інтер’єр-салон «Жаккард» професійно допоможе Вам у підборі штор. Ми з повагою ставимося до Вашого смаку. Тому оформимо Ваші вікна саме так, як Ви цього хочете. Але професійне декорування – от що відрізняє стильне приміщення від просто добре відремонтованого. Штори – це акценти, деталі та завершений образ вашого вікна. Ми знаємося на цьому, тому прислухавшись до Вашого смаку, додамо наші професійні знання – і от Ваше вікно виглядає стильно і доречно.

Я хочу замовити виїзд дизайнера. Як мені це зробити?

По-перше, зателефонувати за вказаним номером чи написати нам. Після цього ми з’єднаємо Вас з одним з наших спеціалістів. Ви обговорите сплановану Вами суму витрат та чого саме чекаєте від нового оформлення вікна.

 

Наступний крок, дизайнер приїде у зручний для Вас час. З собою він матиме портфоліо наших робіт – всі види тканин, штори, карнизи. Разом Ви обговорюєте деталі, дизайнер надасть Вам свої професійні поради, але остаточний вибір завжди за Вами.

Ми створюємо штори та карнизи за індивідуальним замовленням. У нас є всі види карнизів, безліч видів тканин та ідеї оформлення.

 

А також, дизайнер зробить необхідні заміри. Коли замовлені штори будуть готові, ми самі оформимо Ваше вікно. А Вам залишиться лише милуватися красою Вашої кімнати!

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left