Послуги

Пошиття штор, текстилю, скатертин

М’які, пошиті з важкої тканини штори, що спадають завжди надають спальні особливого шарму. Легкі, світлі, з м’якої бавовни, квітчасті фіранки створюють домашню та теплу атмосферу на кухні. А веселі звірятка, рожеві стрічки або сині хвилі – це вже “одежина” на вікна в дитячій кімнаті. Саме штори роблять житло Вашою домівкою. До того ж, щоб зберегти потрібний стиль у нас Ви зможете підібрати стильні аксесуари для Ваших штор. Магніти для штор, ексклюзивні китиці, елегантну бахрому або блискучий стеклярус – у нас є все, щоб зробити Ваші штори просто ідеальними!

І не тільки штори. У інтер’єр-салоні «Жаккард» можна пошити навіть скатертини, які стануть окрасою Вашого столу та всієї домівки.

 

Що ми пропонуємо?

Інтер’єр-салон «Жаккард» пропонує допомогти Вам із пошиттям штор, текстилю та скатертин, які будуть милувати Ваше око та дивувати гостей. Ми зробимо це якісно та протягом нетривалого періоду. Для того, щоб замовити пошиття штор, текстилю, скатертин в інтер’єр-салоні «Жаккард», звертайтеся за номером телефону.

 

З Вами будуть працювати найкращі спеціалісти. Тому поспішайте зателефонувати в інтер’єр-салон «Жаккард», щоб ми якнайшвидше Вам допомогли.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

back_shape
front_shape
stroke
left