Послуги

Встановлення карнизів

Карниз слугує для регулярного відкриття та закриття штор, а, отже, він має бути надійно змонтований та закріплений. Особливо важливо про це пам’ятати тим, хто має вдома маленьку дитину або домашнього улюбленця – часто діти люблять самостійно відкривати штори, або випробовувати їх на міцність.

Якщо Ви доручите монтування карнизів нашим професіоналам, Ви гарантовано отримаєте міцно встановлений карниз, який ще багато років тішитиме Вас! До того ж перед цим, ми можемо допомогти Вам у виборі самого карнизу. Сьогодні існує великий вибір видів карнизів – металеві, дерев’яні, елетрокарнизи та багато інших. Наша команда підбере саме такий карниз, який ідеально підійде для Вашої кімнати та запропонує ідеальну для цього ціну.

Що ми пропонуємо?

Команда інтер’єр-салону «Жаккард» допоможе Вам на кожному етапі оформлення вікна, і зовсім скоро Ви милуватиметеся новими шторами у домівці. З Вами будуть працювати наші найкращі спеціалісти. Тому поспішайте зателефонувати в інтер’єр-салон «Жаккард», щоб ми якнайшвидше Вам допомогли.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left