04 Лютого 2016

Римські штори. Правильний догляд

Правильно розлучитися з грошима – вміння дуже важливе для сучасної людини. Саме тому свого часу Ви не пошкодували грошей і купили красиві і практичні римські штори. Однак, покупка – це не все, що від Вас потрібно, щоб зробити своє житло красивим, комфортним і привабливим для гостей. Правильний догляд – ось, що необхідно для того, щоб римські штори служили Вам вірою і правдою довгі роки.

Експрес-курс по догляду за римськими шторами

Римські штори це рулонні жалюзі, виготовлені з цілісного полотна. Найчастіше римські штори роблять з натуральних матеріалів – бамбук, очерет, бавовна, льон ітд. Такі штори обов’язково повинні бути укріплені рейками, зробленими з пластмаси або дерева. Римські штори ефектно виглядають і прикрашають своїм видом приміщення кухніспальні або вітальні. Щоб такі штори служили довго, є деякі правила догляду за ними.

1. Від прання доведеться відмовитися

Звичайно, будь-які штори періодично забруднюються. Тому питання їх правильного та безпечного очищення завжди стоїть на порядку денному. Якщо Ви – щасливий володар римських штор, то від прання їх доведеться відмовитися. Для того щоб очистити римські штори, хімчистка – найкращий вихід. В даному випадку необхідно звернутися до професіоналів. Саме вони порекомендують кращий у Вашому випадку спосіб освіжити штори і позбавити їх від забруднень – сухе чищення, вологе чищення або обробку їх парою.

2. Чистка пилососом

Щоб чистити римські штори занадто часто не було необхідності, постарайтеся вчасно доглядати за ними і звільняти їх від пилу. Регулярне видалення пилу за допомогою пилососа надовго віддалить Ваш наступний похід в хімчистку. Робити це необхідно за допомогою насадки у вигляді м’якої щітки. Обробіть пилососом римські штори з двох сторін, приділіть особливу увагу складкам.

3. Важливість прибирання приміщення для збереження римських штор

Не забувайте, що чим менше пилу в приміщенні, тим менше її потрапить на штори і проникне в саму глибину волокон. Тому регулярне і ретельне прибирання кімнати, своєчасне звільнення її від пилу – це те, що потрібно для краси і чистоти Ваших римських штор.

4. Регулярне провітрювання

Як би Ви не старалися, пил все ж буде осідати на римських шторах. Щоб позбавлятися від нього, необхідно регулярне провітрювання штор. Для цього виберіть вітряний день, закрийте віконний отвір шторами і влаштуйте невеликий протяг. Всього хвилин п’ятнадцять такого провітрювання позбавлять римські штори від пилу і неприємних запахів.

5. Виводимо плями

Так, іноді це трапляється. На римських шторах, за якими Ви так ретельно доглядаєте, з’явилися плями. Як їх позбутися? Якщо Ви проводите цю процедуру своїми руками, постарайтеся підібрати підходящий засіб для виведення плям. Краще віддати перевагу натуральному засобу для виведення плям. Засіб для виведення плям можна приготувати і самостійно. Для цього змішайте півчашки неагресивного миючого засобу з половиною чашки теплої води. Подібний мильний розчин відмінно підходить для обробки плям на римських шторах. Перш, ніж почати обробляти ним пляму, очистіть забруднену ділянку штори пилососом. Після цього вмочіть м’яку губку в розчин і обробіть нею пляма. Залиште на кілька хвилин мильну піну на забрудненій поверхні, а після видаліть її губкою. Потім обробіть місце сухою м’якою ганчіркою і висушіть феном. Насолоджуйтеся результатом своєї роботи!

Купуємо римські штори правильно

Римські штори прослужать довго вірою і правдою, але тільки якщо вони спочатку були якісними. Хоча економія – це важлива і необхідна справа, намагайтеся, щоб прагнення заощадити не переросло в банальну жадібність, коли ми просто відмовляємо собі в комфорті і якості. Вибирайте римські штори в перевірених салонах, з відмінною репутацією і позитивними відгуками від інших клієнтів. Купуйте римські штори правильно, доглядайте за ними – і вони подарують Вашій кімнаті затишок і красу!

left