БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Послуги

Виїзд дизайнера

Ви хочете оформити вікна Вашого житла або робочого приміщення, витрачаєте свій дорогоцінний час на візити до супермаркетів, на те, щоб розібратися в тканинах та карнизах, щоб порівняти ціни різних виробників та визначити, які товари є якісними, а які – ні. Скільки це займе часу? Три години, п’ять? Чи кілька днів? Чи Ви будете стовідсотково задоволені декором Вашого приміщення? Невідомо…

Кожен має робити свою справу. Отже, Ви спокійно можете повернутися в офіс та виконувати свої обов’язки, а ми будемо виконувати свої – стильно оформлювати Ваше вікно. Серед українців все більшої популярності набуває така послуга, як виїзд дизайнера. І не дивно, тому що ця послуга має цілий ряд переваг.

Як виїзд дизайнера заощаджує Ваш час і гроші?

1. Виїзд дизайнера зберігає Ваш час

Час – це велика цінність нашого життя, тому що ніхто ніколи Вам його не поверне. Втрачений час – це втрачені можливості. Але доглядати за своїм житлом чи офісом, створити там красу і затишок – це теж необхідно. Дизайнер візьме Ваші турботи на себе, а Ви зекономите час.

2. Виїзд дизайнера зберігає Ваші гроші

Справа не тільки в тому, що Ви не будете витрачати дорогоцінний робочий час на те, щоб вибрати потрібні штори та знайти необхідні карнизи. А і в тому, що професійний дизайнер уточнить у Вас, яку суму Ви плануєте витрати на оформлення вікон. Вкластися в цю суму, підібрати найкраще співвідношення ціни та якості в межах цієї суми і буде його завданням! На відміну від продавця, дизайнер ставить собі за мету підібрати найкраще цінове рішення та стильно оформити Ваше вікно, адже саме для того Ви користуєтеся його послугами, чи не так?

3. Виїзд дизайнера дозволить Вам обрати саме те, що пасуватиме до загального стилю приміщення

Ви можете підбирати колір штор, обрати карниз та зробити заміри самостійно. Але ж Ви не дуже на цьому знаєтеся, та ще й не легко робити такий вибір, беручи до уваги тільки власну уяву. Дизайнер зробить заміри самостійно, порадить, який карниз підійде саме до Вашого вікна. Маючи зразки тканин, можна точніше підібрати відтінок штор, який буде найбільше пасувати до кольору стін Вашої кімнати.

4. Виїзд дизайнера дозволить Вам оформлювати приміщення у зручний для Вас час

Працюєте допізна? Маєте час лише на вихідних? Чи може, Вам зручно зустрітися у ранній час? Виїзд дизайнера передбачає зустріч у зручний для Вас час, це суттєва перевага, погодьтеся!

5. Виїзд дизайнера дозволить Вам зробити інтер’єр Вашого приміщення по-справжньому професійно-стильним

Ми з повагою ставимося до Вашого смаку й оформимо Ваші вікна саме так, як Ви хочете. Але професійне оформлення – от що відрізняє стильне приміщення від просто добре відремонтованого приміщення. Штори відіграють ключову роль у загальному вигляді Вашої кімнати. Ми знаємося на цьому, тому прислухавшись до Вашого смаку, додамо наші професійні знання – і от Ваше вікно виглядає по-справжньому стильно!

Я хочу замовити виїзд дизайнера. Як мені це зробити?

Замовити виїзд дизайнера у нас дуже просто. По-перше, зателефонувати за вказаним номером чи написати нам. Після цього ми з'єднаємо Вас з одним з наших спеціалістів з дизайну штор. Ви обговорите, у яку суму плануєте вкластися та чого саме чекаєте від нового оформлення вікна.

Наступний крок, дизайнер приїде у зручний для Вас час. З собою він матиме портфоліо наших робіт – всі види тканин, штори, карнизи. Разом Ви обговорюєте деталі, дизайнер надасть Вам свої професійні поради, але остаточний вибір завжди за Вами. Ми створюємо штори та карнизи за індивідуальним замовленням. У нас є всі види карнизів, безліч видів тканин та ідеї оформлення. Хочете римські штори? Чи оформлення вікна у французькому стилі? З нами все можливо!

А також, дизайнер зробить необхідні заміри.Коли замовлені Вами штори будуть готові, ми самі оформимо Ваше вікно. А Вам залишиться лише милуватися красою Вашої кімнати!

Будемо раді працювати для Вас!