БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Послуги

Пошиття штор

М'які, спадаючі, зшиті з важкої тканини штори завжди надають спальні особливого шарму. Легкі, світлі, з м'якої бавовни, квітчасті фіранки створюють дуже домашню атмосферу на кухні. А веселі звірятка, рожеві стрічки або сині хвилі - це вже "одежина" на вікна в дитячій кімнаті. Саме штори роблять житло домівкою, саме з їхньою допомогою Ви створюєте загальний стиль кімнати і отримуєте той ефект, який Вам потрібен – чи то розкішна кімната світської левиці, чи елегантний кабінет успішного чоловіка або затишна кухня жінки, яка розуміє, що найголовніше в житті - сім'я.

Більшість українців сьогодні обирають пошиття штор за індивідуальним замовленням, адже в цьому випадку вони можуть отримати штори, про які давно мріяли, повторити кожну деталь, створену у своїй уяві. Крім того, така послуга підходить мешканцям нестандартних будинків, куди вже готові штори аж ніяк не впишуться.

У нас Ви можете замовити пошиття штор будь якого виду, а також замовити тюлі, ламбрекени, аксесуари та текстильний декор.

Пошиття штор та тюлів

Чого ми прагнемо, коли вибираємо штори в кімнату? По-перше, штори мають виконувати свою основну функцію, тобто ховати приміщення від сторонніх очей та надто яскравого сонячного світла. По-друге, штори є елементом декору, створюють неповторний імідж Вашої кімнати. І, нарешті, ми хочемо, щоб наші штори служили багато років, не вицвіли під промінням пекучого сонця та були безпечними для мешканців нашого будинку, особливо якщо серед наших рідних є люди з алергією.

Для того, щоб нові штори відповідали всім цим вимогам, треба особливо уважно обрати для них тканину. У нашому салоні ми пропонуємо своїм клієнтам тканину найвищої якості. У нас Ви знайдете тканини від провідних турецьких, польських, англійських, іспанських та багатьох інших виробників.

Ми пропонуємо тканину для таких видів штор:

1. Тканину для штор на кухню

2. Тканину для штор в спальню та дитячу кімнату

3. Тканину для штор у вітальну кімнату

4. Тканину для штор у кабінет чи офіс

5. Тканину для римських штор

6. Тканину для штор в японському стилі

У нас Ви знайдете будь-яку тканину від блискучої парчі, розкішного оксамиту та легкої органзи до демократичного льону та ніжної бавовни. Ми гарантуємо, що всі тканини, які ми використовуємо для пошиття Ваших штор, є екологічно чистими та безпечними для Вашого здоров'я.

Щодо пошиття тюлей, тут ми теж знайдемо, чим Вас потішити! Ця легка і прозора тканина, яка використовується як елемент декору, може бути надзвичайно різною – мати різний колір, малюнок та структуру. У нас Ви не лише зможете обрати тюлі за своїм смаком, але й замовити у наших спеціалістів конструкцію будь-якої складності – навіть розкішну, багатошарову завісу. Це особливо актуально, якщо форма вікна у Вашій оселі є нестандартною.

Пошиття ламбрекенів та текстильного декору

Для того, щоб кімната виглядала по-справжньому завершеною, додають різноманітні аксесуари, текстильний декор та ламбрекени. Ламбрекен – це стильний елемент декору, який робить Ваше приміщення затишним та оригінальним. Ми пропонуємо своїм клієнтам вже готові ламбрекени, або можемо сконструювати новий особливий варіант – тільки для Вас! Пошиття ламбрекенів на замовлення – це те, чим ми займаємося вже багато років, тому маємо неабиякий досвід у цій справі.

До того ж, у нас Ви зможете підібрати стильні аксесуари для Ваших штор. Магніти для штор, ексклюзивні китиці, м’які торочки або блискучий стеклярус – у нас є все, щоб зробити штори по-справжньому красивими!

Ви вже точно знаєте, чого хочете? Чи все ще вагаєтеся, бо обираєте штори вперше і не знаєте, з чого почати? Ми Вам завжди допоможемо – або втілити у реальність давно омріяні штори, або розібратися у цьому непростому питанні, перш ніж прийняти остаточне рішення. У нас працюють професіонали, які мають за плечима досвід та задоволених клієнтів! До того ж, у нас доступні ціни.