БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Послуги

Оформлення вікна

Послуга «оформлення вікна», замовлена у нас – це “влучний постріл”, який позбавить Вас від багатьох турбот.

Цікаві ідеї щодо оформлення вікон

Дизайн вікон – це, по суті, творчість, тому правил тут бути не може. Але все ж таки є основні рекомендації, завдяки яким Ваша квартира стане затишною та красивою. Перш ніж обирати штори та карнизи для кімнат у своїй квартирі або в офісі, треба чітко з’ясувати для себе, чого Ви чекаєте від оформлення вікна. Декор вікна може бути різноманітним сьогодні. Ви можете прикрасити штори аксесуарами (китицями або склярусом), можете замовити до них елегантний ламбрекен, або ж текстильний декор (подушки, скатертини, покривала). Таке різноманіття прикрас зачаровує, тому часто, коли ми оформлюємо вікно самостійно, виходить надто дорого, але … надто сумно, чи надто яскраво.

Штори мають пасувати до загального інтер'єру кімнати. Саме тому більшість українців сьогодні довіряє оформлення вікон вмілим рукам професіоналів. Ми зробимо всю роботу за Вас –пошиття штор, монтаж карнизів і навішування.

Ламбрекени – далеко не єдиний спосіб драпірування вікна. Можливе також використання торочок, тасьми, оборок, підхватів. Вони прикрасять штори та нададуть їм оригінального вигляду і шарму.

Що треба знати про карниз при оформленні вікна?

Карниз, у першу чергу, служить для навішування штор та ламбрекенів, для регулярного відкриття та закриття штор, а, отже, він має бути надійно змонтований та закріплений. Особливо важливо про це пам’ятати тим, хто має вдома маленьку дитину – часто діти люблять самостійно відкривати штори, або випробовувати їх на міцність.

Якщо Ви доручите монтування карнизу нашим професіоналам, то Ви гарантовано отримаєте міцно встановлений карниз, який ще багато років тішитиме Вас! Ми здатні допомогти Вам у виборі карнизу. Зараз існує багато видів карнизівметалеві, дерев’яні, елетрокарнизи та багато інших. Як же підібрати саме такий карниз, який ідеально підійде у Вашу кімнату, та при цьому не буде коштувати надто дорого?

Наші спеціалісти із задоволенням нададуть Вам професійні консультації щодо підбору карнизу. Звичайно, що він має підтримувати загальний стиль приміщення. Так, для кімнати, оформленої у стилі «кантрі», ідеально підійде дерев’яний карниз. Металеві карнизи прекрасно впишуться у сучасну вітальню чи робочий кабінет. До того ж, вони є надзвичайно міцними, тому підходять для штор з важкої тканини чи для складних багатошарових конструкцій. Електрокарнизи обирають для легкого управління важкими, великими за розміром, шторами. Загалом у нас є досить багато моделей карнизів, різних за матеріалом, дизайном та ціною. Ви обов’язково оберете варіант, яким будете задоволені. А наші спеціалісти на кожному етапі оформлення вікна Вам допоможуть, і зовсім скоро Ви пишатиметеся новими шторами у Вашій кімнаті!