30 Січня 2017

Модні принти та кольори штор 2017 року

У новий рік з новими шторами? Тільки як же їх вибрати? Можна скористатися послугами ворожки або кинути гральні кубики на удачу, звернутися за порадою до подруг або свекрухи чи навіть знятися в реаліті-шоу на СТБ. Іноді покупка штор – це завдання-х для цілої сім’ї. То й не дивно, позаяк врахувати треба безліч факторів. І мода – не останній з них. Отож, спробуємо «порадитися» з нею та поглянемо, які сюрпризи підготували нам дизайнери у гарячому 2017.

П’ять трендових кольорів: трохи алкоголю, фруктів і гордої класики

Червоний. Якщо попередній модний рік був роком спокою та затишку, то сімнадцятий несе із собою справді карколомні зміни: і в особистому житті, і на роботі, і в дизайні. Не дивно, що модним трендом у виборі штор стає червоний: і що яскравіше – то краще. Здається, модна індустрія прагне кинути виклик застояності та рутині, трохи пококетувати зі смаками громадськості і дещо театралізувати дійсність. Цьогорічні інтер’єри – наче полум’яні декорації до фільму Берґмана «Шепіт і крики» чи до «Повар, злодій…» Грінуея. У помешкання буквально вриваються кольори іспанської санґрії та соковитої малини, модними у цьому році буде бордо і фрез.

 

Сірий. Також «на коні» усі відтінки сірого. Як бачимо, тепер моду встановлюють високі технології. Варто звернути увагу на відтінок графіту, металу, морської гальки та сірого моху. Часто в нових інтер’єрах сьогодні використовують плісе. Окремим плюсом (або мінусом?) стане те, що такий модний тренд обов’язково припаде до душі прихильникам бестселеру «50 відтінків сірого».

Коричневий. Класика штор, що ніколи не виходить з тренду. Модний минулого року жовтий тепер замінюють кольором коньяку чи кави. Коричневі штори гармонійно поєднуються з класичним строгим дизайном та дерев’яними меблями. У помешканні витатиме дух Старої Англії та благородних домів Америки.

 

 

Зелений. Шляхетність і стриманість кипариса надихнула багатьох дизайнерів обрати саме темно-зелену гаму для нових фасонів штор. Також модними є і світліші відтінки: лайм, м’ята, шартрез. Зелені штори вдало контрастують із білими стінами та є чудовим вибором для світлих приміщень.

 

 

Перловий та кремовий. У всього є друга сторона. І на противагу крикливості та разючості червоного і зеленого 2017 модний рік пропонує нам кремову ніжність та елегантність. Як бачимо, це справді час небувалих контрастів.

Принти: протилежності притягуються

 

Подібні модні тенденції контрасту спостерігаються і у виборі принтів: від ніжності акварелі до яскравості геометричного чи футуристичного принта, від класики 80-х до хай-теку. Також популярними залишаться народні мотиви: серед трендових – штори, виконані в японській чи українській фольклорних стилістиках.

 

 

Отож, у 2017 приймаємо нові модні виклики. А оновлення життя можна розпочинати не лише зі зміни зачіски, а й з оновлення помешкання, наприклад, покупки трендових штор у м. Львів. Тут, як то кажуть, і до ворожки не ходи.

left