17 Листопада 2016

Історія бренду Zegar

Компанія Zegar Sp. J. заснована у Львові в 1934-му році, але вже з 1945-го року вона перебралася до польського міста Тарнув. Протягом всього періоду існування спеціалізація бренду – механічні вироби і деталі, а зокрема – інструменти та комплектуючі для годинників, звідки і пішла назва бренду.

Сьогодні Zegar – найбільший польський виробник карнизів. В асортименті – вироби з латуні, нержавіючої та кованої сталі, пластика. Компанія розвиває кілька основних лінійок продукції, надаючи широкий асортимент варіантів.

Значні виробничі потужності та наявність всього необхідного обладнання дозволяє компанії виробляти карнизи самостійно. Таким чином Zegar виробляє також моделі за індивідуальними замовленнями, з нестандартними розмірами, формами, вигинами та іншими особливостями. Високоякісні елементи, кріплення і допоміжні комплектуючі, виготовлені на сучасному обладнанні, забезпечують міцність, надійність і довговічність фірмової продукції.

Фахівці контролюють всі виробничі етапи, від вимірів до виготовлення кінцевого продукту. Всі товари – виключно фірмові. Всі використовувані засоби і матеріали – екологічні і безпечні. Компанія Zegar має необхідні сертифікати якості та бере участь в щорічних тематичних заходах і виставках в Польщі та за кордоном.

Як обрати карнизи для штор?

При виборі карнизів необхідно розрахувати кілька основних параметрів. Спершу слід визначитися з його розташуванням. Загальна довжина – це не тільки довжина труби, а й наконечників. При розміщенні від стіни до стіни вона повинна бути на кілька сантиметрів менша.

Карниз, розташований чітко над вікном, повинен трохи виступати за краї отвору. Загальна довжина – на тридцять-сорок сантиметрів більша за ширину вікна.

Також необхідно враховувати розташування труб, батарей чи інших елементів, які можуть перешкодити при установці карниза або штор. Кількість кронштейнів розраховується під довжину. Найчастіше досить двох кріплень, але для більш складних конструкцій доведеться придбати додаткові. Важливо, щоб карниз не провисав під вагою штор. Особливо це стосується щільних і важких портьєр.

Різновиди карнизів Zegar

Фірмові карнизи Zegar представлені в декількох основних серіях:

  • Classic. Карнизи з високоякісної латуні відрізняються традиційним дизайном. В асортименті – різноманітні тримачі та декоративні елементи, які можуть прикрашатися скляними фрагментами. Основні рішення щодо кольорів – класичне, античне і матове золото.
  • Art Deco. Прості латунні карнизи, витримані в заявленому стилі. Можуть комбінуватися з елементами серії Classic.
  • Techno. Основні матеріали – латунь і нержавіюча сталь. Карнизи відрізняються сучасними формами та оригінальним дизайном. Тефлонові прокладки на кріпильних кільцях дозволяють їм безшумно ковзати по трубі. Це хороший вибір для спальні.
  • Кутові карнизи. Окремі сталеві елементи для створення складних геометричних рішень. Основні рішення щодо кольорів: матовий чорний і античний зелений.

При виборі карнизів враховується стиль інтер’єру, матеріал і тип обраних штор, кольори меблів, фурнітури та інших елементів приміщення. Важливо, щоб в цілому інтер’єр і штори виглядали гармонійно і радував власників.

left