Інтер’єр

Ресторан

Для створення святкової атмосфери в ресторані дуже важливим елементом в інтер’єрі є його текстильне оздоблення. Саме штори додають потрібні акценти та завершують будь-який стиль приміщення. В інтер’єрі ресторану для відвідувачів є важливою кожна деталь, адже вони говорять про заклад найбільше.

У інтер’єр-салоні “Жаккард” Ви зможете придбати штори для ресторану, які підкреслять стиль закладу, його атмосферу та оздоблення. У нас – тільки оригінальні й елегантні рішення, що поєднають в собі красу і практичність для Вашого закладу. 

Як підібрати штори для ресторану та на що варто звернути увагу?

Під час вибору штор для ресторану завжди варто бути уважним щодо фактури штор, не забувати про цільову аудиторію ресторану, пам’ятати про кольорову гаму ресторану. А також обирати незаймистості тканин, які не збираються пил та не вбирають у себе запах.

Усі ці нюанси у виборі штор для ресторану Вам зможуть підказати фахівці та дизайнери інтер’єр-салону “Жаккард”. Наші дизайнери вислухають усі Ваші ідеї та зроблять все необхідне, щоб вікна Вашого ресторану вражали Ваших гостей.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

back_shape
front_shape
stroke
left