Інтер’єр

Кабінет

Сьогодні все більше людей облаштовують вдома окремі місця, де можна попрацювати у спокійні та зосереджені атмосфері. Для абстрагування від домашньої атмосфери, кабінети намагаються облаштовувати у діловому та лаконічному стилі. Кабінет – це місце, де людина може відійти від повсякденних справ та налаштуватися на роботу. Важливо, щоб в кабінеті була не тільки робоча атмосфера, але й щоб зовнішні фактори, як от світло, не стало на заваді продуктивності. Тому дуже важливо обрати практичні штори для робочого кабінету.

Якщо Ви хочете стильний кабінет для себе або членів Вашої родини, дизайнери інтер’єр-салону “Жаккард” без вагань допоможуть Вам створити потрібну атмосферу за допомогою вишуканих та ексклюзивних штор.

Як підібрати штори для кабінету та на що варто звернути увагу?

Зазвичай люди надають перевагу максимальній простоті та універсальності у кабінеті. Але часи змінюються і все більше людей дозволяють своїй уяві облаштувати кабінет так, щоб він надихав на роботу та збільшував продуктивність, не обмежуючи свою уяву.  Якщо ж хвилюєтесь, що самі не впораєтеся з таким завдання, талановиті дизайнери інтер’єр-салону “Жаккард” допоможуть знайти найкраще рішення саме для Вас. 

 

Перше, що спадає на думку, якщо йдеться саме про штори для цієї кімнати – це функціональність.

Тому штори для кабінету повинні бути практичними, зручними та непомітними. Але водночас  підкреслювати індивідуальність господаря кабінету, підтримувати дух робочої атмосфери. Перше на що треба звернути увагу – це розмір самого кабінету. Наприклад, громіздкі та масивні штори можуть обтяжувати загальний вигляд кімнати та відволікати від роботи. Абсолютно усе в кабінеті повинне спонукати до роботи і жодним чином не відволікати увагу.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left