Інтер’єр

Офісне приміщення

Людина проводить на роботі досить багато часу, і тому ми всі хочемо, щоб атмосфера в офісі надихала до роботи та підіймала нам настрій. Очі повинні відпочивати, споглядаючи щось красиве. Чому б не вибрати для такої важливої справи вікно і штори для нього? Атмосфера в офісі повинна бути затишною, але водночас налаштовувати на продуктивну роботу. Як відомо, велику роль в дизайні інтер’єру відіграють правильно підібрані  штори. Вони не повинні впадати в око та бути лаконічними, але водночас естетично задовольняти працівників.

У інтер’єр-салоні “Жаккард” ви можете придбати штори для офісу, які підкреслять стиль приміщення та його робочу атмосферу. У нас – тільки оригінальні та елегантні рішення, що поєднують в собі красу і практичність, яка вразить Ваших клієнтів та працівників.

Як підібрати штори для офісу та на що варто звернути увагу?

Найперше, на що варто звернути увагу та на що орієнтувати –  характер роботи і дизайну всього приміщення офісу. Наші дизайнери готові надати Вам безкоштовну консультацію у виборі штор саме для Вашого офісу, взявши до уваги усі важливі нюанси та Ваші найсміливіші побажання.

 

Особлива кольорова гамма зможе підкреслити загальну концепцію фірми, налаштувати співробітників на концентрацію. У великих організаціях, найчастіше, застосовують моделі штор, які підкреслюють їх престижність, наприклад класичний варіант.

Творчий креативний колектив схвалить офіс, який буде креативно прикрашений – виберіть оригінальні та яскраві штори, які будуть підіймати настрій і сприяти творчій роботі;

 

Організацію, що займається інформаційними технологіями, доповнять лаконічні штори в стилі хай-тек;

 

Строгому стилю офісу з високими вимогами до зовнішнього вигляду, напевно варто залишитися вірним вже класичному варіанту – рулонним шторам, жалюзі або жалюзі-плісе.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left