Інтер’єр

Штори для вітальні

Центральним місцем усього будинку можна вважати вітальню – саме тут збирається вся сім’я, щоб провести свій вільний час у рідному та затишному колі. Усі найважливіші події життя також відбуваються в цій кімнаті: тут за сімейними розмовами приймають важливі рішення, проводять час з гостями, вітають рідних зі святами і збирають близьких для святкових подій. Вітальня говорить про вподобання та смак всієї сім’ї. Тому, працюючи над інтер’єром цієї кімнати, необхідно враховувати усі деталі. Не можна нехтувати й дизайном штор для вітальні – вони є важливим елементом для створення затишної атмосфери.

Щоб купити штори для вітальні в м. Львів, звертайтеся за допомогою в наш інтер’єр-салон «Жаккард». Пропонуємо – великий асортимент виключно якісної, стильної і практичної продукції. Маємо сучасні, класичні, модні, елітні штори. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: дизайн шторів, пошиття, консультування, безкоштовний виїзд дизайнера.

Штори у вітальню, як підібрати та на що звернути увагу?

За допомогою дизайну штор для вітальні можна домогтися деяких візуальних ефектів, які можуть покращити організацію простору в кімнаті. Штори для вітальні допоможуть візуально збільшити розміри кімнати, якщо використовувати напівпрозору тканину, тим самим досягти максимального рівня освітленості. Для цього ефекту можна використовувати й дизайн штор: штори для залу з горизонтальними смужками зроблять кімнату просторішою.

Якщо на тканині штор є принт у вигляді вертикальних смуг, можна легко створити видимість того, що висота стелі більша, ніж вона є насправді. Для кращого результату радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”, який безкоштовно допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left