Інтер’єр

Вітальня

Центральним місцем усього будинку можна вважати вітальню – саме тут збирається вся сім’я, щоб провести свій вільний час у рідному та затишному колі. Усі найважливіші події життя також відбуваються в цій кімнаті: тут за сімейними розмовами приймають важливі рішення, проводять час з гостями, вітають рідних зі святами і збирають близьких для святкових подій. Вітальня говорить про вподобання та смак всієї сім’ї. Тому, працюючи над інтер’єром цієї кімнати, необхідно враховувати усі деталі. Не можна нехтувати й дизайном штор для вітальні – вони є важливим елементом для створення затишної атмосфери.

Щоб купити штори для вітальні в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салон «Жаккард». У нас – великий асортимент виключно якісної, стильної і практичної продукції. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

Як підібрати штори для спальні та на що варто звернути увагу?

За допомогою дизайну штор для вітальні можна домогтися деяких візуальних ефектів, які можуть покращити організацію простору в кімнаті. Штори для вітальні допоможуть візуально збільшити розміри кімнати, якщо використовувати напівпрозору тканину, тим самим досягти максимального рівня освітленості. Для цього ефекту можна використовувати й дизайн штор: штори для залу з горизонтальними смужками зроблять кімнату просторішою.

Якщо на тканині штор є принт у вигляді вертикальних смуг, можна легко створити видимість того, що висота стелі більша, ніж вона є насправді. Для кращого результату радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера  інтер’єр-салону “Жаккард”, який безкоштовно допоможе зробити найкращий вибір саме для Вас.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

back_shape
front_shape
stroke
left