Інтер’єр

Штори для кухні

Кухня є серцем оселі в більшості випадків. Це місце, де відбувається магія приготування їжі, створення кулінарних шедеврів та найчастіше збирається вся родина. Для натхнення та приємних розмов на кухні необхідно ретельно продумати інтер’єр, розробити дизайн приміщення, де штори будуть доповнювати та гармонізувати загальну атмосферу. Краса та практичність штор для кухні — це те, що має бути обов’язково. Якщо Ви хочете додати “родзинку” у вигляді ексклюзивних штор, замовляйте їх пошиття у майстрів.

Інтер’єр-салон “Жаккард” має широкий вибір штор для кухні, фото яких показані нижче. Серед них французькі, італійські, японські, австрійські, рулонні, римські або ж на люверсах. Зверніть увагу на рулонні та римські штори, адже вони відносно нові, стильні та по-своєму оригінальні.

Які штори вибрати для кухні та на що варто звернути увагу

Дуже часто вибір штор для кухні є досить непростим та часозатратним процесом. В цьому нелегкому виборі ми, інтер’єр-салон “Жаккард”, готові вам допомогти. Послуги дизайнера — це те, що вам потрібно. Якщо кухня поєднує в собі столову та має велику площу, тоді варіантів оздоблення вікна безліч. В такому випадку доцільно буде підібрати аксесуари і текстильний декор, наприклад, скатертини та серветки. Якість штор для кухні – це те, про що жодна господиня не повинна забувати, оскільки вона вплине на довготривалість їх використання.

Тканина, з якої зроблені штори, має витримувати постійні зовнішні впливи. Штори в кухні особливо швидко забруднюються, тому при частому пранні не мають втрачати свій вигляд. Штори для кухні це звісно і регулятор кількості проникнення сонячного світла. Отже, при виборі штор в кухню варто враховувати головні три моменти: доповнення загального дизайну кухні, простота у догляді, достатня проникна здатність світла до кімнати.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left