Інтер’єр

Готель

Комфорт і позитивні відгуки гостей – це, мабуть, головна мрія власника будь-якого готелю. Кожен, хто вибирає собі готель, одразу дивиться на відгуки, а відгуки складаються, зокрема, з перших вражень. Тому так важливо, щоб готель мав не лише чудовий сервіс, але й зовнішній вигляд, який створює атмосферу. Важливими деталями декору в готелях є штори, які окрім естетичної складової, повинні задовільняти гостей і практично. Штори для готелів мають просто та якісно корегувати потік світла у приміщеннях, щоб у Ваших гостей залишилися лише найкращі спогади про перебування в ньому.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш готель привертав увагу клієнтів і отримував чудові відгуки від гостей, куди вони знову й знову будуть повертатися – інтер’єр-салон “Жаккард” без вагань допоможе Вам у пошуках вишуканих та ексклюзивних штор.

Як підібрати штори для готелю та на що варто звернути увагу?

Штори для готелю повинні бути пожежобезпечними. Для цього штори виготовляються з волокон, які не схильні до горіння і не виділяють шкідливих речовин під дією високих температур.

 

Бути світлонепроникними. Ваші гості можуть захотіти виспатися не тільки в нічний, але і в денний час доби, і ви зобов’язані зробити їх сон максимально комфортним. Для цього існують світлонепроникні штори, створені з декількох шарів тканини.

 

Підтверджувати рівень готелю. Вид, якість тканини й вартість штор залежить від рівня закладу. Для дорогих готелів вибирають дорогі та натуральні тканини – для багатьох відвідувачів віп-класу цей показник є найбільш важливим.

Для готелів економ-класу можна замовити комбінації зі штор і тюля. А для готелів вищого рівня вибирають складні драпірування, ламбрекени, підхвали з китицями й т.д.

 

Поєднуватися з текстильним оформленням всього номера – з покривалами, подушками, текстильними вставками на меблях і предметах інтер’єру. Такий підхід створить відчуття затишку й об’єднає всі деталі, які створить свою атмосферу кімнати.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left