Інтер’єр

Примірочні

Складно уявити повноцінний та успішний магазин одягу без грамотної примірочної. Адже це – прояв турботи про відвідувача, який дозволяє йому почуватися комфортно та в безпеці. Саме штори для примірочної забезпечують можливість спокійно приміряти вподобані речі. Такі деталі значно підвищують лояльність цільової аудиторії і ймовірність здійснення ними покупки.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш салон краси привертав увагу покупців і дарував їм приємну атмосферу, до якої вони знову й знову будуть повертатися – інтер’єр-салон “Жаккард” без вагань допоможе Вам у пошуках вишуканих та ексклюзивних штор.

Як підібрати штори для примірочної та на що варто звернути увагу?

Зручність та захищеність – якості, які покупці шукають у примірочних. А штори стають важливим елементом цього приміщення, адже мають як декоративну, так і практичну функцію. Наші дизайнери готові надати Вам безкоштовну консультацію у виборі штор для примірочних саме для Вашого магазину. Дизайнер візьми уваги усі нюанси приміщення, щоб надати йому неповторного та стильного вигляду, який приверни увагу Ваших клієнтів. 

  

Для примірочних варто вибирати приємний та гармонійний колір штор, який буде поєднуватися зі всіма стильовими оформленнями закладу.

Робіть ставку на практичні та надійні матеріали. Адже важливо пам’ятати про інтенсивність використання тканин в примірочних.

 

Важливо пам’ятати достатню ширину і довжину штор для примірочних. Стандартні параметри – шириною близько 1.5 метра і довжиною 2 м.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left