Інтер’єр

Дитяча

Вибір штор в дитячу кімнату – заняття, що вимагає не лише креативного підходу для створення цікавого декору. Крім дизайну, важливо врахувати багато практичних нюансів: якість матеріалу, його здатність пропускати або затримувати проникнення світла в приміщення. Має велике значення й атмосфера, яку створює віконний текстиль. Адже саме в дитинстві у людини формується світосприйняття і власний смак. До того ж хороший дизайн допоможе розвиватись фантазії Вашої дитини 

Щоб купити штори для дитячої в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». У нас – великий асортимент виключно якісної, стильної і практичної продукції. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

 

Декор дитячої буде неповним і незатишним без штор. Кімната, де живе дитина, відрізняється від інших приміщень. Адже тут є свій світ, своя особлива атмосфера. До того ж, до текстилю пред’являється набагато більше вимог.

Як підібрати штори для дитячої та на що варто звернути увагу?

Штори для дитячої повинні бути простого фасону, з міцного матеріалу і легко піддаватися пранню. Також вони не повинні легко запалюватися (органза, вуаль). Основний колір штор в дитячій залежить від розташування вікон відносно сторін світу (теплі відтінки зігрівають північну кімнату, а холодні – додають свіжості). Найкращі поради щодо такого важливого вибору може надати наш дизайнер інтер’єр-салону “Жаккард”, який допоможе створити неймовірну атмосферу та підкаже, яку покупки краще зробити саме для кімнати Вашої дитини.

Візерунок або малюнок повинен бути простим, вибирається виходячи з віку і статі дитини. Щоб малюнок з героями мультфільму не набридли дитині, краще вибирати шпалери з великої абстракцією, яка сприятиме розвитку мислення.

 

Кріплення та карниз повинні бути міцними, без гострих предметів і дрібного декору, тобто безпечними для дітей.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left