Інтер’єр

Спальня

Спальня – це таємне та інтимне місце в домі, яке вимагає правильної організації для створення потрібної атмосфери. Після оздоблювальних робіт та установки меблів потрібно переходити до вибору штор.  Тут вимоги до оформлення вікна особливі, оскільки потрібно створити спокійну атмосферу, але, водночас, подбати про те, щоб штори виконували своє пряме призначення: захищали від сторонніх очей.

Щоб купити штори для спальні в м. Львів, звертайтеся за допомогою до нашого інтер’єр-салону «Жаккард». У нас – великий асортимент виключно якісної, стильної й практичної продукції. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг: від консультування до безкоштовного виїзду дизайнера.

 

Щоб у спальні ви почувалися комфортно і нічого не заважало спокійному сну й відпочинку, потрібно правильно підібрані штори.

Як підібрати штори у спальню та на що варто звернути увагу?

Перед тим, як купити штори, необхідно визначити їх основну мету. Якщо вам все ж важко справитися з цим завданням, радимо скористатися безкоштовною консультацією дизайнера інтер’єр-салону “Жаккард”, який безкоштовно допоможе зробити найкращий вибір саме для вас

 

Якщо штори потрібні тільки для декорування, тоді можна вибрати легку довгу тканину.  Для захисту від сонячних променів необхідно зупинити свій вибір на щільних тканинах.

А от колір штор залежить від того, на які акценти вони будуть орієнтовані. Якщо вони повинні бути відображенням ліжка, то виділятися не повинні. В цьому випадку їх тон повинен мати нейтральні відтінки білого або бежевого кольору. Якщо ліжко виготовлене з темних матеріалів, то штори повинні бути на тон темнішими.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left