Інтер’єр

Салон краси

Вибір місця для догляду за собою дуже важкий. Попри те, що клієнти зважають на професіоналізм, увагу персоналу та ціни, вони хочуть бачити красиві та оригінальні приміщення. Це стає важливим аргументом, адже атмосфера таких місць – це те за чим клієнти йдуть у салони краси, окрім того, що хочуть змінити свій образ. Деталі у салонах краси швидко кидають в очі клієнтів і можуть або змусити повернутися ще раз, або більше ніколи не переступати поріг цього салону. Саме тому така, на перший погляд, деталь, як штори, може доповнити та завершити інтер’єр стильного салону краси.  

Якщо Ви хочете, щоб Ваш салон краси привертав увагу покупців і дарував їм приємну атмосферу, до якої вони знову й знову будуть повертатися – інтер’єр-салон “Жаккард” без вагань допоможе Вам у пошуках вишуканих та ексклюзивних штор.

Як підібрати штори для салону краси та на що варто звернути увагу?

Для досягнення позитивного ефекту на свого клієнта, необов’язково обставляти салон неймовірно дорогим і багатим декоруванням та меблями. Тут важливо знайти свій стиль, який виглядав би добре й охайно і не стомлював відвідувачів під час процедур. Наші дизайнери готові надати Вам безкоштовну консультацію у виборі штор саме для Вашого салону. Дизайнер вислухає Ваші найсміливіші ідеї та візьмуть уваги усі нюанси приміщення, щоб надати йому неповторного та стильного вигляду.   

 

Важливо, щоб клієнти відчували затишок і захищеність, завітавши у ваш салон краси. Тому найкращим рішенням буде вибір штор спокійних, приємних відтінків, які досить щільні для того, щоб захистити клієнтів від сонця.

Краще схилятися на користь натуральних матеріалів, які допоможуть забезпечити свіжість в приміщенні, що теж дуже важливо.

 

Для салонів краси, розташовані на перших поверхах, важливо підібрати штори, які б захищали приміщення салону від вулиці. Багато відвідувачам може бути неприємно, що за їх процесом наведення краси спостерігають випадкові перехожі. Ваше найважливіше завдання – викликати у покупця відчуття безпеки. 

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left