Інтер’єр

Ванна

Ванна кімната – це місце, де після довго та важкого робочого дня можна розслабитись та водночас зарядитися, відчуття бадьорості та припливу життєвої сили. Ванна кімната є початковим та завершальним етапом кожного дня людини. Саме тому інтер’єр ванни, його лаконічність і простота у догляді, є важливою частиною нашого побуту. Найважливішим аксесуаром для ванної кімнати є штора, яка закриває нас від чужих очей, і разом з цим виконує декоративну функцію. 

У інтер’єр-салоні “Жаккард”, ми можемо запропонувати широкий вибір різноманітних штор для ванної, які будуть створять для Вас затишну та комфортну атмосферу.

Як підібрати штори для ванної кімнати та на що варто звернути увагу?

Зважаючи на специфічні температурні умови у ванній кімнаті, важливо звернути увагу на тканини, які найкраще відштовхують воду і при цьому не втрачають привабливий вигляд.

 

Під час вибору штор для ванної кімнати не менш важливо гармонійно поєднати текстиль з іншими елементами інтер’єру. Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію від нашого дизайнера, який візьме до уваги усі особливості Вашої ванної кімнати. Дизайнер інтер’єр-салону “Жаккард” зробить це приміщення стильним та таким, яке відповідатиме усім Вашим побажанням. 

Візьміть до уваги кольорову гаму, наявність квітів та принтів на меблях чи плитці. Захисна функція — штори мають захищати від “очей” та правильно регулювати потрапляння світла. Забагато чи замало світла у ванній кімнаті може впливати на Ваш настрій на початку дня чи по його завершенню.

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left