БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для вітальні

Шукаєте сучасні, стильні та ексклюзивні штори у вітальню? Інтер'єр-салон "Жаккард" пропонує Вам та Вашій родині широке й яскраве різноманіття гардин. Фахівці інтер'єр-салону можуть запропонувати та створити варіанти штор на будь-який смак, та втілити усі Ваші ідеї в життя. Допомога дизайнерів прискорить та полегшить процес вибору штор, адже вітальня є не просто головною кімнатою в оселі - вона є "обличчям" господаря, демонструючи його смак та індивідуальність. Штори у вітальні мають бути гарними, особливими та багатофункціональними. Вітальня є не тільки кімнатою, де відпочиває родина після виснажливих робочих днів, але й є місцем святкувань.

Як вибрати штори в зал та на що варто звернути увагу?

Якщо господарі оселі бажають створити цілісний образ та розставити потрібні акценти в кімнаті, їм варто звернути увагу на:

  1. співвідношення розміру вікна та кімнати;
  2. кольорову гаму кімнати;
  3. матеріал, який переважає в кімнаті (наприклад, матеріал, з якого зроблені меблі).

Штори у вітальню мають бути ширшими в два рази ніж саме вікно. Щодо кольору штор, варто зазначити, що вони можуть стати як доповненням та продовженням кольорової гами у кімнаті, так і яскравим елементом у дизайні. Все залежить від смаку господарів. Ви можете надавати перевагу класичним шторам для вітальні або ж сучасним, головне, щоб вони підходили до стилю вітальні. Якщо потрібно внести "родзинку" в інтер'єр та зробити штори ексклюзивними., ми з радістю допоможемо.

Штори у вітальню: фото, види та функціональність

На сайті є багато різних видів штор для вітальні, фото яких Ви можете знайти у відповідному розділі. Починаючи з австрійських, французьких та японських, закінчуючи римськими, рулонними і на люверсах. Якщо господарі оселі прихильники мінімалізму, то для інтер'єру їх вітальні прекрасно підійдуть японські або рулонні штори. А от штори на люверсах настільки універсальні, що підходять до будь-якого інтер'єру. Для того, щоб доповнити штори, можна використати аксесуари: кліпси, бахрому, склярус, китиці та текстильний декор: подушки, скатертини та серветки. Ще одним важливим елементом при виборі штор є карниз. Завдяки правильно підібраному карнизу штори можуть набути кращого вигляду, так і навпаки, неправильний карниз може зіпсувати вигляд навіть найгарніших штор. До речі, у нас Ви можете знайти чудові варіанти карнизів під будь-які штори: дерев'яні, металеві, латунні, пластикові, профільні та карнизи, удосконалені автоматичними системами. Інтер'єр-салон "Жаккард" з радістю допоможе Вам "одягнути" всі вікна Вашої оселі.