БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для ванної

Ванна - це місце, де не лише здійснюється ритуал вмивання, але й місце, де можна розслабитись, отримати приємні емоції та зарядитися енергією води, яка надає нам відчуття бадьорості та приливу життєвої сили. Ванна кімната є початковим та завершальним етапом кожного дня людини. Саме тому інтер'єр ванни, його лаконічність і простота у догляді, є такими важливими. Одним із елементів інтер'єру, на який обов'язково варто звернути увагу, є штори для ванної кімнати. Ми, інтер'єр-салон "Жаккард", можемо запропонувати широкий вибір різноманітних штор для ванної, які будуть Вам створювати затишок та комфорт.

Штори у ванну кімнату: фото, види та їх функції.

Штори у ванну кімнату, у зв'язку із специфічним місцем їх розташування, повинні відповідати дещо іншим критеріям, а ніж решта штор у Вашій оселі. Якщо ви боєтесь оформляти вікно ванної кімнати тканинними шторами, запевняємо, не варто. Завдяки сучасним розробка, тканини для штор чудово відштовхують воду і не втрачають свій вигяд.

Ви готові оздобити вікна ванної текстилем? Тоді варто подумати і про декоративну та захисну функції. Під декоративною, ми маємо на увазі повну гармонію з іншими елементами інтер'єру ванної кімнати. Враховуйте кольорову гаму, наявність квітів та принтів на меблях чи плитці. Захисна функція — штори мають захищати від “очей” та правильно регулювати потрапляння світла. Забагато чи замало світла у ванній кімнаті може впливати на Ваш настрій зранку.

Ви маєте нагоду самостійно, або ж із допомогою наших дизайнерів вибрати дизайн штор у ванну та замовити їх пошиття. Станьте щасливим власником ексклюзивних штор, які будуть тільки у Вас. Ми, інтер'єр-салон "Жаккард", допоможемо Вам проявити себе як творчу особистість, та втілити у життя Ваші найсміливіші ідеї. Співвідношення ціни та якості Вас приємно здивує. Майстри салону з радістю допоможуть Вам зробити ванну кімнату стильною та комфортною. Скористайтеся послугами нашого салону та впевніться у якості штор та обслуговуванні.