БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для спальні

Якщо Ви давно мрієте про ремонт у спальній кімнаті, або ж просто бажаєте освіжити, чи трохи змінити інтер'єр та загальну атмосферу кімнати, інтер'єр-салон "Жаккард" з великою радістю допоможе реалізувати всі Ваші задумки та побажання. Майстри салону з розумінням відносяться до індивідуальності кожного клієнта, враховують його смак. Завдяки такому підходу вдається створити унікальні, ексклюзивні штори. Скористайтесь і Ви послугою пошиття ексклюзивних штор на замовлення, які будуть підкреслювати індивідуальність Вашого житла. Дозвольте собі створити казку у Вашій спальні, у найпотаємнішому місці оселі.

Штори і тюлі у спальні - обов'язковий елемент.

Штори і тюлі для спальні є доповнюючим елементом декору, який має гармонізувати все навколо у кімнаті. Штори відіграють далеко не останню роль у наділенні кімнати відчуттям затишку, створенні зони комфорту та надання їй довершеності. Кожна людина проводить в спальні найважливіший та найцінніший для себе та свого організму час. Щоб почувати себе в затишній атмосфері, мати змогу розслабитись та набратись достатньо сил на майбутній день, потрібно створити максимально комфортні умови. Адже від якісного відпочинку залежить настрій та самопочуття. У створенні затишку в спальні неодмінно допоможуть ідеально та ретельно підібрані штори. Вони доповнять інтер'єр та будуть милувати око, тим самим відпочинок вдома буде приємнішим.

Штори для спальні. Що ми пропонуємо.

Інтер'єр-салон "Жаккард" пропонує своїм клієнтам якісні та ексклюзивні штори для спальні, які шиються з найкращих європейських тканин. Їх якість та міцність перевірена роками. Приємні на дотик, у них Ви закохаєтесь з першого погляду. За побажанням клієнта можна підібрати найрізноманітнішу кольорову гаму: від спокійних пастельних тонів до насичених, яскравих. Особливість кольору можна підкреслити шляхом драпірування, аксесуарами, або ж текстильним декором на будь-який смак. Ви можете знайти приклади наших штор для спальні у розділі "Портфоліо". Майстри інтер'єр-салону "Жаккард" прагнуть досконалості, довершеності в роботі. Ваші найсміливіші задумки в інтер'єрі можливо втілити в життя разом з нами. Не зволікайте та довіртесь нашим спеціалістам, які неодмінно допоможуть зробити Вашу спальню затишною і комфортною!