БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для ресторану

Дуже важливим елементом в інтер'єрі ресторану є його текстильне оздоблення, де штори відіграють інколи одну з головних ролей, так як стають гармонійним завершенням дизайну закладу. В інтер'єрі ресторану штори можуть справити неабияке враження на його відвідувачів, якщо вони, звичайно, грамотно та вдало підібрані. А грамотно підібрати та пошити на замовлення ексклюзивні штори для ресторану Вам допоможемо ми, інтер'єр-салон “Жаккард”.

Тільки якісна продукцію та гарантія індивідуального підходу до кожного клієнта. У нас Ви можете замовити штори будь-якого виду, починаючи зі штор на люверсах, та закінчуючи японськими. Вдало підібрані штори підкреслять фешенебельність закладу та створять його приємну атмосферу, адже перше, на що звертає увагу відвідувач найчастіше, є вікно та його оздоблення. Стиль та оригінальність є одним із найважливіших показників гарного ресторану.

Як підібрати штори для ресторану, та на що варто звернути увагу?

При виборі штор для ресторану чи кафе, завжди варто пам'ятати декілька моментів:

  1. бути уважним до фактури штор,
  2. не забувати про цільову аудиторію ресторану,
  3. враховувати кольорову гаму ресторану,
  4. якість та ступінь займистості тканин, їх здатність збирати пил та вбирати запах, тощо.

Усі ці нюанси у виборі штор для ресторану Вам зможуть підказати фахівці та дизайнери інтер'єр-салону “Жаккард”, адже ми спеціалізуємось на шторах тільки вищого гатунку. Ваші ідеї та наші дизайнери зроблять все необхідне, щоб ресторан та вікна в ньому були гордістю для Вас. Замовляйте штори в інтер'єр-салону “Жаккард”, та будьте певні у задоволенні всіх Ваших побажань.