БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для кухні

Кухня є серцем оселі в більшості випадків. Це місце, де відбувається магія приготування їжі, створення кулінарних шедеврів та чи не єдине місце, де найчастіше збирається вся родина. Для натхнення та приємних розмов на кухні необхідно ретельно продумати інтер'єр, розробити дизайн приміщення, де штори будуть доповнювати та гармонізувати загальну атмосферу. Краса та практичність штор для кухні — це те, що має бути обов'язково. Якщо Ви хочете додати "родзинку" у вигляді ексклюзивних штор, замовляйте пошиття їх у майстрів.

Які штори вибрати для кухні та на що варто звернути увагу?

Дуже часто вибір штор на кухню є досить непростим та часозатратним процесом.В цьому нелегкому виборі ми, інтер'єр-салон "Жаккард", готові Вам допомогти. Послуги дизайнера — це те, що Вам потрібно. Якщо кухня поєднує в собі ще й столову та має велику площу, тоді варіантів оздоблення вікна безліч. В такому випадку доцільно буде підібрати аксесуари і текстильний декор, наприклад, скатертини та серветки. Якість штор в кухню - це те, про що жодна господиня не повинна забувати, оскільки вона вплине на довготривалість їх використання. Тканина, з якої зроблені штори, має витримувати постійні зовнішні впливи. Штори в кухні особливо швидко забруднюються, тому при частому пранні не мають втрачати свій вигляд. Штори для кухні це звісно і регулятор кількості проникнення сонячного світла. Отже, при виборі штор в кухню варто враховувати головні три моменти:

  1. доповнення загального дизайну кухні,
  2. простота у догляді,
  3. достатня проникна здатність світла до кімнати.

Штори для кухні: фото, види та функціональність

Інтер'єр-салон "Жаккард" має широкий вибір штор для кухні, фото яких Ви зможете знайти на сайті. Серед них Ви можете вибрати французькі, італійські, японські, австрійські, рулонні, римські або ж на люверсах тощо. Зверніть увагу на рулонні та римські, адже вони є відносно новими, стильними та по-своєму оригінальними. Тканина на рулонних шторах оброблена спеціальним просоченням, що унеможливлює приставання навіть пилу до їх поверхності. Їх можна використовувати як самостійний елемент декору, а також, спокійно поєднувати з настінними гардинами. Римські штори не примхливі у догляді та мають оригінальний вигляд.Якщо потрібна допомога при виборі штор для кухні, ми, інтер'єр-салон "Жаккард", з радістю надамо безкоштовну констультацію і врахуємо усі Ваші побажання. Вишукані гардини для кожної родини!