БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для кабінету

На сьогодні число людей, які навіть вдома облаштовують спеціальне місце для роботи або відводять окрему кімнату для кабінету, стрімко збільшується. Для абстрагування від домашньої атмосфери, кабінети намагаються облаштовувати у діловому та лаконічному стилі. Кабінет - це місце, де людина може відійти від повсякденних справ та налаштуватися на роботу. Важливо, щоб в кабінеті була не тільки робоча атмосфера, а й затишна. Тоді робота буде задоволенням. Якщо Ви хочете стильний кабінет для себе або членів Вашої родини, дизайнери інтер'єр-салону "Жаккард" без вагань допоможуть Вам у створенні стильного кабінету за допомогою вишуканих та ексклюзивних штор. І ми не забудемо про те, що штори, також, відіграють функцію захисту кабінету від надмірного сонячного світла, та запобігають вигорянню меблі.

Як підібрати штори для кабінету та на що варто звернути увагу?

Зазвичай люди звикли виконувати інтер'єр кабінету у строгому стилі, надаючи йому максимальної простоти та універсальності. Але часи змінюються і кабінети облаштовують не тільки ділові та заможні люди, але й прості, зайняті роботою та творчі люди. Щодо останніх, вони не дотримуються простоти та універсальності в дизайні, навпаки, їх кабінет може мати вигляд витвору мистецтва, який надихає на плідну працю. Отже, звертати увагу треба на індивідуальні характеристики людини. Важливим є і розмір самого кабінету. Велике вікно, громіздкі та масивні штори можуть просто обтяжувати загальний вигляд кімнати. Дизайн кабінету має бути не нав'язливим, а штори — гармонійним завершенням дизайну. При виборі штор для кабінету не забуваємо і про карнизи, на яких вони тримаються. Адже тканина зазвичай важка і вимагає масивного та міцного карнизу. 

Штори в кабінет: фото, види та функціональність

Інтер'єр-салон "Жаккард" надає можливість замовити штори різних видів: французькі, італійські, австрійські, японські, римські, рулонні, плісе, на люверсах тощо. Якість матеріалу штор підтверджується гарантією виробника. Для кабінету зазвичай використовуються штори на люверсах, які прикрашають аксесуарами у вигляді кліпс, підтримок та балдахінів. Колір штор не має відволікати від робочої атмосфери. Фото шторів у кабінет допоможуть визначитись, якому стилю надати перевагу, а ми, інтер'єр-салон "Жаккард", створимо ексклюзивні штори саме для Вас і Вашого кабінету.