БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для готелю

Кімнати готелю мають забезпечувати гостям відчуттям комфорту та затишку. Cучасна прогресивна людина бажає жити в готелі в умовах, максимально наближених до домашніх, в стильних та ошатних кімнатах. Якщо власники готелів бажають ексклюзивно оздобити кімнати, забезпечити затишок та комфорт, ми, інтер'єр - салон “Жаккард”, з радістю допоможе у вирішенні цих питань, разом зі своєю командою фахівців та дизайнерів. Адже тільки спеціалісти, як ніхто інший, за допомогою вдалого підбору штор, здатні суттєво змінити інтер'єр кімнат.

Загальний вигляд готелю зсередини та його атмосфера утворюють репутацію закладу, та відповідають за його популярність. Перше враження, яке справить готель на відвідувача, залишиться з ним назавжди. І добре, коли власник дбає не тільки про меблі, а й про шумоізулюючі вікна та практичні штори, які зможуть врятувати від надмірного сонячного світла зранку.

Як підібрати штори для готелю, на що варто звернути увагу?

Окрім стилю та дизайну, які утворюють поверхневий, лише зовнішній вигляд, варто приділити увагу якості тканин, з яких вироблені штори. Висока якість штор відразу помічається та відчувається на дотик. Також, при виборі штор у готель, варто дотримуватися єдиної кольорової гами, або поєднувати кольори тільки по чітко встановлених законах комбінування кольорів, які чудово знають дизайнери, працюючи над створенням “іміджу” кімнати або готелю в цілому. Великим плюсом, у першу чергу, для власників готелів, буде купівля штор практичних та довговічних, що допоможе їм не витрачати зайвих коштів на заміну штор в майбутньому. Стильове рішення є одним із найважливіших критеріїв вибору матеріалів, забарвлень штор та їх текстури.

Багато хто з власників готелів намагається створити особливі умови шляхом наповнення кімнат ексклюзивним декором. Всі можливі і неможливі задуми у декоруванні ми, інтер'єр-салон “Жаккард”, готові втілити у життя шляхом пошиття та дизайну штор на замовлення. Вони неодмінно стануть візитівкою Вашого готелю, та додадуть йому особливого затишку. У нас великий вибір штор, від французьких, австрійських та італійських до штор плісе та на люверсах. Якість штор гарантована виробником та схвалена клієнтами. Саме люди є тим лакмусовим папірцем, який визначає справжню якість. Отже, якщо Ви маєте бажання ”переодягнути”, або стильно "одягнути" вікна Вашого готелю - ми з радістю допоможемо Вам.