БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Штори для дитячої

Найдорогоціннішим скарбом кожної родини є їх діти. Батьки завжди намагаються створити сприятливі та комфортні умови проживання та розвитку дітей. Здебільшого, основним місцем перебування дітей є дитяча кімната. Багато батьків намагаються підійти до планування та дизайну дитячої кімнати серйозно, з однієї сторони, та творчо - з іншої. Так як діти більшу частину свого часу проводять у своїй кімнаті — грають, малюють, бігають, танцюють, співають, роблять уроки та відпочивають, велика увага приділяється кольоровій гамі та освітленості. Адже кольори, які оточують дитину, суттєво впливають на її розвиток, емоційний та психологічний стан. Одним із важливих елементів декору дитячої кімнати є оздоблення шторами, які мають правильно впливати на освітлення та загальну атмосферу навколо. Дитяча кімната є окремим світом дитини — це її казка, в якій вона живе та дорослішає.

Як підібрати штори в дитячу кімнату та на що варто звернути увагу?

Завершальним етапом декорування дитячої кімнати дуже часто є оформлення вікна та підбір штор. Перед тим, як зупинити свій вибір на певному виді штор, необхідно звернути увагу на:

1.вік дитини;

2.загальний емоційний стан та активність дитини;

3.вподобання дитини.

Адже, маленькі діти часто полюбляють героїв мультфільмів, присутність яких в кімнаті тільки додасть яскравих вражень та можливість створити казку в їх маленькому світі. Подібні штори в дитячу кімнату допоможемо підібрати ми - інтер'єр-салон "Жаккард". Великий ассортимент, найрізноманітніша кольорова гама в поєднанні з консультацією дизайнера — це можливість створити ексклюзивний "одяг" для вікна дитячої кімнати. Наступне, на що потрібно зввернути увагу при виборі штор в дитячу, є карнизи до них. Хоча є можливість вибрати карниз серед великої кількості вироблених чи то з дерева, металу, пластику, латуні, чи то міні, профільні або з автоматичною системою, варто пам'ятати, що дитині має бути зручно відкривати, закривати та взагалі пересувати штори по карнизу при самостійному користуванні.

Штори в дитячу: фото, їх види та функціональність

Інтер'єр-салон "Жаккард" пропонує Вашій увазі якісні та безпечні для Вас і Вашої дитини штори на будь-який смак: французькі, італійські, австрійські, японські тощо. Структура штор різних видів допоможе створити необхідний ефект в оздоблені вікна. Проте не забувайте, що штори - це не тільки елемент декору, вони також повинні закривати вікна від прямих сонячних променів або від сторонніх очей, та одночасно наповнювати кімнату затишком. Інтер'єр-салон "Жаккард" — вишукані гардини для кожної родини!