БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: +38 (032) 232-40-22 | +38 (067) 285-99-09

м. Львів, вул. Сумська, 10

Rus Ukr

Інтер'єр

Купити штори, Львів в інтер'єр-салоні Жаккард

Сьогодні слово "інтер'єр" стало модним та широко вживаним. Багато людей прагнуть іти в ногу із часом, використовуючи новітні технології, послуги дизайнерів, віддаючи перевагу роботі на замовлення.

Що таке інтер'єр? У визначення слова "інтер'єр" вкладено поняття художнього оздоблення, яке повинне створювати комфорт та визначати функціональне призначення приміщення. Тобто, інтер'єр служить сюжетом у створенні казки або роману, або історії життя людини, та втілюється у внутрішніх стінах кімнати, квартири чи будинку. Інтер'єр кімнати може розказати багато цікавого про власників оселі, інколи навіть набагато більше, ніж люди могли б зробити це за допомогою слів. Інтер'єр - віддзеркалення душі господаря, його внутрішнього світу.

Штори на вікна або нюанси в інтер'єрі

Інтер'єр, в розумінні оздоблення внутрішніх стін квартири чи будинку – важка та специфічна справа, яка потребує багато знань та залучення професіоналів цього діла. Для того, щоб інтер'єр був грамотно спланований та втілений в реальність, людина має добре знати, чого вона хоче, і в яких умовах вона відчуває себе комфортно.

В загальному розумінні інтер'єр несе якусь основну ідею, яка втілюється шляхом декорування кімнати, відбиваючи думки, мрії та бажання господаря у стінах, стелі, підлозі, меблях, шторах тощо. Одним з головних елементів декору є штори на вікна, так як вони можуть бути або яскравим акцентом в інтер'єрі кімнати, або ж доповненням, яке гармонізує загальну ідею. Штори здатні надати кімнаті атмосферу затишку та комфорту, ошатності та стилю. Важливу роль також відіграє матеріал, з якого пошиті штори та його якість, адже чим якісніші штори, тим довше вони будуть зберігати свій бездоганний вигляд. Штори володіють магією створення теплої, домашньої атмосфери.

Де знайти штори для ідеального інтер'єру у м. Львів?

Ми, інтер'єр-салон "Жаккард", пропонуємо увазі наших клієнтів широкий вибір штор у місті Львів. В асортименті: австрійські, французькі, італійські, японські, римські, рулонні, плісе, на люверсах та інші штори. Ви також можете замовити виїзд дизайнера, який розкаже про специфіку кожного виду штор та допоможе підібрати ідеальний варіант штор до інтер'єру Вашої кімнати, чи навіть всієї оселі.

Наш девіз: "Вишукані гардини для кожної родини". Зробивши вибір, Вам не потрібно буде ні про що турбуватись — оформлення вікна, пошиття штор, їх декорування аксесуарами, навішування — це все зробимо ми. Завдяки індивідуальному підходу майстрів та врахуванню побажань кожного клієнта, процес вибору штор у м. Львів буде для Вас цікавим та захопливим. Турботливе ставлення та гарний настрій при виборі штор залюбки подаруємо - інтер'єр-салон "Жаккард" у м. Львові. Завітайте до нас і ми “одягнемо” всі вікна у Вашій оселі!