23 Листопада 2016

Детальніше про шпалери Casamance

Компанія Casamance заснована ще в далекому 2000-му році, як дочірнє підприємство компанії Texdecor. Основним напрямком перший час було виробництво оббивного текстилю. Уже пізніше, користуючись успішними і зростаючими продажами, запустили новий напрямок: виготовлення шпалер компаньйонів. Поступово саме вони стали основним продуктом.

Виробництво настінних покриттів Casamance ділиться на два основних напрямки: виробництво вінілових шпалер на паперовій основі і виробництво флізелінових шпалер. У всіх колекціях – єдина концепція кольорових рішень. Найчастіше це одна основа, на яку наносяться різні малюнки. В наявності – основний малюнок, малюнок компаньйон, фонові шпалери і смуги компаньйони.

На поширенні продукції позначилася і налагоджена мережа дистриб’юторів. Крім того, в компанії постійно стежать за актуальними трендами, запитами і потребами ринку, щоб задовольнити найсуворіші і вимогливі запити споживачів. Крім робочих досягнень, компанія щорічно робить відрахування до фондів із захисту природи і навколишнього середовища.

Серії та колекції Casamance

В асортименті бренду Casamance – шпалери і настінні покриття, представлені у великому асортименті. Також в портфоліо – тканини і декоративні вироби для вікон, меблів, оформлення інтер’єрів. У їх числі валики, подушки, скатертини, абажури та інші аксесуари.

Хоча брендові колекції відрізняються дизайном, їм притаманний загальний характерний почерк, впізнаваний у всьому світі. Щоб сформувати уявлення про фірмову продукцію, досить ознайомитися з деякими колекціями.

– Antipodes. Незвичайні вінілові шпалери виконані в райдужній палітрі з приємною, жатою фактурою і оригінальними ледь помітними візерунками.

– Canopee. Однотонні шпалери і покриття з різними малюнками підходять для житлових будинків, квартир або офісів.

– Caractere. Поєднують в собі жату фактуру, однотонність, смуги і оптичні ефекти.

– Elixir. Пузирчаста фактура або малюнок зміїної шкіри в яскравих відтінках легко приховають нерівності стін.

– Effervescence. Оригінальна структура нагадує метал.

– Garden. Класичні квіткові орнаменти поєднуються з візерунками і листям. Серед особливостей – оксамитова фактура.

– Horizons. Незвичайні та яскраві кольори відмінно доповнять інтер’єри в східному стилі.

Це лише мала частина різноманітних і оригінальних колекцій, які виходили під брендом Casamance.

Переваги продукції Casamance

 

Незважаючи на порівняно юний вік підприємства, продукція Casamance – це найвища якість. Креативний підхід до виготовлення дизайнів і вибору матеріалів поєднується з багатим накопиченим досвідом. Інноваційні технології сусідствують із традиційними рішеннями, дозволяючи випускати в світ дійсно унікальний продукт.

Серед переваг шпалер від Casamance – доступні ціни на продукцію. Всі вироби відповідають європейським вимогам і актуальним міжнародним стандартам. Контроль якості здійснюється на всіх виробничих етапах, завдяки чому результат не змусив себе чекати.

Навіть перша колекція відрізнялася унікальним і неймовірним оформленням. Квіти з шовковистим ефектом на ті часи стали чимось особливим і принципово новим. Бренду вдалося легко вийти за звичні рамки і створити, а згодом – популяризувати власний стиль.

Casamance – це істинно французький продукт, в якому поєдналося все краще, властиве місцевому менталітету та традиціями. Замовити їх можна в нашому інтер’єр-салон “Жаккард”.

left