08 Серпня 2016

Бренд Winart та їх карнизи

Winart – відомий турецький бренд, який з 1980-го року успішно займається виготовленням і випуском стильних і модних карнизів для штор. В асортименті – трендові колекції, що поєднують в собі класичні та сучасні форми та рішення.

Основні матеріали, які використовують виробники Winart – метал, латунь, хромовані та нікельовані елементи. Крім самих карнизів компанія виробляє аксесуари та фурнітуру для оформлення вікон.

Фірмова фішка декоративних виробів – покриття сріблом чи сусальним золотом. Це дозволяє створювати дійсно елегантні та вишукані карнизи для інтер’єрів в будь-якому стилі. Оригінальність зробила бренд впізнаваним в усьому світі.

Ексклюзивні вироби з кожним роком підкорюють все більше покупців. Бренд не має аналогів на сучасному ринку. Впізнаваний стиль – його фірмова фішка. Всі матеріали – екологічні і безпечні. Карнизи не бояться корозії та навантажень. При виробництві використовуються новітні технології та обладнання, за рахунок чого вироби відрізняються довговічністю і не втрачають первинних характеристик протягом довгого часу.

Серії карнизів Winart

 

Карнизи Winart представлені кількома основними серіями: Palas, Liber, Carla, Luna, Vesta, Orion, Febris і деякими іншими. Кожна колекція відповідає певному інтер’єрному стилю, так що можна легко підібрати карниз під свою кімнату. Така різноманітність не залишить байдужих.

В наявності – традиційна класика зі складними різьбленими елементами, об’ємними формами та ефектом зістареного металу. Також можна підшукати ультрасучасні дизайни, в яких поєднуються прямі та лаконічні лінії, функціональність і практичність. Для декорування використовуються різні технології: огранювання, інкрустація, робота склодувів, розпис по емалі. Все це ефектно поєднується між собою для створення єдиного гармонійного результату.

Труби карнизів відрізняються діаметром, в залежності від оформлення вікна і матеріалу штор. Гамма кольорів налічує шістнадцять відтінків. Доповнити оформлення можна різними аксесуарами: кистями, підхватами, складним драпіруванням. Карнизи Winart відмінно підходять для втілення простих і надзвичайно складних дизайнерських рішень. Вони поєднуються з тонким та невагомим тюлем і щільними, важкими портьєрами.

Переваги карнизів Winart

Одна із основних переваг фірмової продукції Winart – ручна робота в деталях. Це дозволяє втілювати в життя унікальні моделі чи цілі серії. В асортименті продукції знайдуться рішення для вікон будь-яких розмірів, форм і з будь-якими вигинами.

Витончений стиль поєднується з демократичною ціновою політикою. При зовнішньої розкоші і високій якості, карнизи Winart відрізняються доступною ціною, за рахунок чого і завоювали прихильність аудиторії. Фірмова продукція експортується в Німеччину, США, Францію, Грецію, Ірландію та інші країни.

У своїй роботі компанія постійно поєднує новітні технології, традиційні і перевірені часом рішення, турецьку працьовитість і прагнення до краси. Розробники створюють все нові і нові концепції, прагнучи задовольнити мінливі запити покупців.

Декорування вікон з використанням карнизів Winart – справжнє задоволення!

left