Блог

30 Січня 2017

Модні принти та кольори штор 2017 року

У новий рік з новими шторами? Тільки як же їх вибрати? Можна скористатися послугами ворожки або кинути гральні кубики на удачу, звернутися за порадою до подруг або свекрухи чи навіть знятися в реаліті-шоу на СТБ. Іноді покупка […]

Дизайн Ідеї декору Цікаві поради

20 Грудня 2016

Найпопулярніші тканини для пошиття штор

Один з основних моментів при виборі штор на вікна – вибір відповідного матеріалу. Сьогодні для пошиття використовуються практично будь-які тканини, в залежності від призначення.

Дизайн Ідеї декору Цікаві поради

12 Грудня 2016

Штори як елемент зонування приміщення

Існує кілька основних методів сегментації простору, чи це житлова кімната, офіс, громадський заклад або будь-яке інше приміщення. Один з них – використання штор.

Ідеї декору Цікаві поради

22 Листопада 2016

Використання натуральних матеріалів в оформленні кімнати

Незважаючи на розвиток технологій та інновацій, людину завжди притягує природа. Чим складнішим стає життя, чим більше в ньому стрімкого міського ритму – тим більш актуальні спокійні натуральні інтер’єри у будинках і навіть в офісах або громадських […]

Дизайн Ідеї декору Цікаві поради

02 Серпня 2016

Австрійські та французькі штори. Їх історія та застосування в інтер'єрі

Класичні інтер’єрні рішення знову стають популярні. З’являється все більше сучасних інтерпретацій традиційних варіантів. Це стосується і оформлення вікон.

Дизайн Ідеї декору Цікаві поради

02 Серпня 2016

Оформляємо вікно в спальні

Оформлення вікна – найважливіша деталь при облаштуванні спальні. Для штор найчастіше використовуються щільні і двосторонні портьєри, здатні захистити від сонячного світла та вуличного шуму. Легкий тюль підійде на день, затінюючи приміщення і запобігаючи потраплянню пилу та комах.

Дизайн Ідеї декору Цікаві поради

left