Вишукані гардини для кожної родини

Про нас

Кожного дня ми намагаємось оточувати себе прекрасним. Власна оселя – не виняток. Кожен елемент інтер’єру: стіни, підлога, освітлення, меблі, штори, декоративні елементи ми підбираємо з любов’ю та прагненням створити комфорт у кожній деталі. Вишукані гардини для кожної родини – це девіз, який відображає мету нашої діяльності. Не просто створювати ексклюзивний дизайн штор, поєднуючи в одне ціле колір, фактуру і ідею, а надати кожній родині можливість скористатись професійним підходом у цій справі.

Кваліфіковані дизайнери, майстри швейної справи — це команда інтер’єр- салону “Жаккард”, яка завжди враховує побажання клієнта та натхненно реалізовує кожний проект. Ми любимо своє діло, любимо важкі завдання, адже це можливість придумати нове рішення у дизайні штор та поповнити портфоліо. Ми ніколи не стоїмо на місці та прагнемо вдосконалення.

Вишукані та стильні тканини

Найголовніше те, що послуги нашого інтер’єр-салону доступні кожному. Адже ми не тільки знаємо, де знайти доступні, і при цьому якісні тканини, аксесуари, карнизи, ми знаємо, як вдало і правильно використати виділений бюджет на дизайн штор. Відкиньте усі стереотипи щодо дорожнечі індивідуального підходу у пошитті штор. Ви встановлюєте грошову межу, а ми вже відштовхуємось від неї.

Наші переваги

Що кажуть наші клієнти

Наш досвід в цифрах

1500

реалізованих проектів

22500м2

пошитих штор

1000

встановлених ролетів

600

встановлених жалюзі

Замовити безкоштовний виїзд дизайнера

Зекономте свій час - замовляйте безкоштовний
виїзд дизайнера-декоратора зі зразками.

Залишити заявку
back_shape
front_shape
stroke
left